SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1518- opis, streszczenie: Marek wciąż nie umie wrócić do normalnego życia po śmierci Marii

Barwy szczęścia odc. 1518- opis, streszczenie: Marek wciąż nie umie wrócić do normalnego życia po śmierci Marii

19.10.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Marek (Marcin Perchuć), Staś (Olaf Kaprzyk), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1500. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Marek (Marcin Perchuć), Staś (Olaf Kaprzyk), Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1518 w TVP2 w środę, 19.10.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1518 streszczenie: Angela nadal nie chce rozmawiać z bliskimi o swoich problemach. Nie zamierza też pójść do terapeuty. Magda ma podejrzenia, że nastolatka samookaleczając się, wymierza sobie karę.

Janek stara się udowodnić Joli, że nie ma romansu z Konstancją, mimo że jego żona wcale się tym nie przejmuje. Kozłowska zastanawia się, jak zostać instruktorką jogi w klubie Kasi. Marek wciąż nie umie wrócić do normalnego życia po śmierci Marii, choć od pogrzebu żony minęło już wiele miesięcy. Iwona pomaga wdowcowi zaprowadzić porządek w mieszkaniu. Prosi też Ninę, by ponownie zaproponowała Złotemu powrót do pracy.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: