SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1501- opis, streszczenie: Ewa bardzo przeżywa rozmowę z Piotrem.

Barwy szczęścia odc. 1501- opis, streszczenie: Ewa bardzo przeżywa rozmowę z Piotrem.

26.09.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1490 Marta Walawska (Katarzyna Zielińska), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1501 w TVP2 w poniedziałek 26.09.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1501 streszczenie: Ewa bardzo przeżywa rozmowę z Piotrem. Mężczyzna powiedział córce, że Marta nie jest jej biologiczną matką. Walawska stara się wytłumaczyć to dziewczynce. Ma jednak żal do byłego męża. Wkrótce dochodzi między nimi do konfrontacji.

Łukasz pokazuje Kasi przedwstępną umowę kupna mieszkania od Agnieszki. To oznacza koniec ich problemów lokalowych. Zakochani świętują, spędzając leniwe popołudnie w ogrodzie. Sielankę przerywa telefon od Stelli. Dziewczynę przyłapano na zbieraniu dowodów przeciwko Bergowi i teraz grozi jej śmierć. Jola wyprowadza na spacer Bastera, podopiecznego psiego hotelu. Czworonóg zostaje zaatakowany przez innego psa i odnosi rany. Właścicielka zwierzęcia domaga od Kozłowskich odszkodowania - teraz pupil nie weźmie udział w żadnej wystawie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: