SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1496 - opis, streszczenie: Dzieci zmarłej Marysi założą fundację jej imienia

Barwy szczęścia odc. 1496 - opis, streszczenie: Dzieci zmarłej Marysi założą fundację jej imienia

19.09.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1500. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Marek (Marcin Perchuć), Staś (Olaf Kaprzyk), Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia odc. 1500. Iwona (Izabela Zwierzyńska), Agata (Natalia Zambrzycka), Hubert (Marek Molak), Marek (Marcin Perchuć), Staś (Olaf Kaprzyk), Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1496 w TVP2 w poniedziałek 19.08.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1496 streszczenie: Marta jest wzruszona słysząc, że Pyrkowie chcą przekazać połowę odszkodowania na rzecz dzieci, które w tragicznych okolicznościach straciły swoich rodziców. Kasia wpada na pomysł, by założyć fundację imienia Marii, ale Iwona ma co do tego wątpliwości.

Jola udziela lekcji tańca Walerii i Stefanowi, by na przyjęciu weselnym mogli zaimponować gościom na parkiecie. Niestety w odróżnieniu od prowadzącej kursanci nie przejmują się słabymi osiągnięciami. Marcel zagląda do kawiarni i znów prosi Marlenę o pieniądze. Siostra obiecuje swoją pomoc, jeśli brat zgłosi się na leczenie do zamkniętego ośrodka. Po powrocie z Hiszpanii Darek przyznaje się Władkowi, że klub zaplanował jego transfer za granicę. Także w pracy Cieślak boryka się z problemami. Biomerowi nie przyznano grantu na badania z powodu błędów popełnionych we wniosku. Prezes szuka winnych.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: