SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1495 - opis, streszczenie: Dzieci Marii nie chcą pieniędzy z odszkodowania

Barwy szczęścia odc. 1495 - opis, streszczenie: Dzieci Marii nie chcą pieniędzy z odszkodowania

16.09.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak)
Barwy szczęścia po wakacjach 2015 Agata (Natalia Zambrzycka), Iwona (Izabela Zwierzyńska), Klara (Olga Jankowska), Hubert (Marek Molak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1495 w TVP2 w piątek 16.08.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1495 streszczenie: Waleria i Stefan szykują się do ślubu. Para nie może jednak dojść do porozumienia, gdzie powinni złożyć przysięgę małżeńską. Ona marzy on uroczystości w kościele, z kolei on w urzędzie.

Tymczasem Kasia i Łukasz nie chcą zalegalizować swojego związku, dopóki nie będą mieli gdzie mieszkać. Okazuje się, że Agnieszka sprzedaje dawne mieszkanie Górki. Sandra i Michał nie zjawiają się na umówione spotkanie z Mają. Sabina nie ma z kim zostawić dziecka, a musi wyjść z domu. Prosi Kajtka i Oliwkę, by zajęli się dziewczynką. Opieka nad małą uświadamia nastolatkom, że jest zdecydowanie za wcześnie na to, by zostali rodzicami. Wkrótce Żaneta przynosi Tomalowej zaskakujące informacje na temat Sandry.

Pyrkowie nie mają pojęcia, na co przeznaczyć pieniądze z odszkodowania. Kwota wydaje im się astronomiczna. Agata wpada na pomysł, by przekazać gotówkę dzieciom, które tak jak oni, straciły rodziców w wypadkach. W ten sposób śmierć Marii przysłuży się innym.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: