SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1489 - opis, streszczenie: Fayad zostaje napadnięty

Barwy szczęścia odc. 1489 - opis, streszczenie: Fayad zostaje napadnięty

08.09.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa)
Barwy szczęścia odc. 1481. Uchodźcy z Syrii - Nabil (Daniel Salman), Fayad (Amin Bensalem), Basem (Alaa Gomaa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1489 w TVP2 w czwartek 8.08.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1489 streszczenie: Fayad zostaje napadnięty na ulicy przez dwóch osiłków. Przerażony wbiega do klubu Kasi i błaga o ratunek. Poruszona losem Syryjczyków Walawska zaprasza Nabila do radia na rozmowę. Ma nadzieję, że wywiad zmieni negatywne nastawienie Polaków do cudzoziemców.

Sabina odkrywa, że zniknęły jej pieniądze. Podejrzewa, że Kajtek ukradł je, by kupić dopalacze. Prawda okazuje się inna. Nastolatek rzeczywiście zabrał matce gotówkę - tyle, że zamierza zdobyć nie narkotyki, a pytania z testu gimnazjalnego. Chce mieć pewność, że Oliwka zda egzamin.

Okradziona przez Modesta Małgorzata zgłasza zawiadomienie na policji. Decyduje się także na występ w telewizji, by ostrzec innych przed oszustem. W rzeczach matki Natalia znajduje notes wróżbity, a w nim informację o terminie odbioru laptopa z serwisu. Gdy okazuje się, że to właśnie dziś Jerzy i Małgorzata natychmiast jadą we wskazane miejsce.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: