SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1488 - opis, streszczenie: Małgorzata ofiarą wróżbity oszusta

Barwy szczęścia odc. 1488 - opis, streszczenie: Małgorzata ofiarą wróżbity oszusta

07.09.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1488. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), Magda (Honorata Witańska), Natalia (Maria Dejmek)
Barwy szczęścia odc. 1488. Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska), Magda (Honorata Witańska), Natalia (Maria Dejmek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1488 w TVP2 w środę7.08.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1488 streszczenie: Małgorzata jest bliska załamania - Modest wykorzystał jej dobre serce, oszukał i porzucił. Magda i Natalia starają się podnieść matkę na duchu. Wkrótce jednak Zwoleńska uświadamia sobie, że problemy dopiero się zaczynają, gdyż wróżbita ma dostęp do jej bankowego konta.

Kajtek przygotowuje ściągi, które wykorzysta na testach gimnazjalnych. Przyłapuje go na tym Władek. Później nastolatek zwierza się Darkowi, że chciał pomóc Oliwce, by miała lepsze oceny i trafili do tego samego liceum. Janicki dostaje od menadżera Powiśla propozycję transferu do podrzędnego zagranicznego klubu. Piłkarz domyśla się, że szefostwo chce się go pozbyć. Na Judytę spada kolejny cios. Matka Agnieszki dowiaduje się od Kasi, w jaki sposób jej córka zdobyła swoje nowe mieszkanie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: