SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1482 - opis, streszczenie: Iwona wyznaje bliskim, że rozważa zerwanie zaręczyn z Adrianem

Barwy szczęścia odc. 1482 - opis, streszczenie: Iwona wyznaje bliskim, że rozważa zerwanie zaręczyn z Adrianem

30.08.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska)
Barwy szczęścia odc. 1460. Adrian Świderski (Sambor Czarnota), Iwona (Izabela Zwierzyńska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1482 w TVP2 we wtorek 30.08.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1482 streszczenie: Iwona wyznaje bliskim, że rozważa zerwanie zaręczyn z Adrianem. Hubert radzi siostrze, by rozstała się z lekarzem i zgłosiła sprawę nielegalnej aborcji na policję. W szpitalu Świderski zapewnia jednak narzeczoną o swojej niewinności.

Amelia zamartwia się, że jej syn od ślubu się do niej nie odezwał. Odwiedza Bruna w firmie. Stański tłumaczy, że chce poznać zdanie swojej siostry, Rozalii, w sprawie odnowienia kontaktów z matką.

Borys zabiera Bożenę na randkę. Tym razem ich spotkanie można zaliczyć do udanych. Na Zacisznej dochodzi do incydentu z udziałem uchodźców. Nabil goni zakrwawionego Fayada. Mężczyźni prawie wpadają na małego Ksawerego. Oburzony Stefan zgłasza swoje pretensje Basi. U Górków zjawia się Radek. Chłopak pragnie odzyskać pieniądze, które pożyczył - za pośrednictwem Julity - na ratowanie Bartka. Okazuje się, że pracownica Kasi nie przekazała jej ani grosza.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: