SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1457 - opis, streszczenie: Trwa rozprawa o ustalenie opieki nad Mają

Barwy szczęścia odc. 1457 - opis, streszczenie: Trwa rozprawa o ustalenie opieki nad Mają

16.05.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol)
Barwy szczęścia odc. 1444. Marianna (Ewa Florczak), Sabina (Barbara Kurzaj), Andrzej Tomala (Bartłomiej Nowosielski), Maja (Lena Parol) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1457 w TVP2 w poniedziałek 16.05.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1457 streszczenie: Eryka nie wierzy w zapewnienia Bożeny o niewinności i zwalnia ją z pracy za kradzież. Na domiar złego policja nie jest w stanie odczytać nagrań z monitoringu pralni. Wiśniewska jest pewna, że gotówkę podrzuciły Danka i Inka, z którymi ostatnio nie układa się jej najlepiej. Między koleżankami dochodzi do konfrontacji.

Trwa rozprawa o ustalenie opieki nad Mają. U boku Sandry zjawia się mężczyzna, który podaje się za ojca dziewczynki. Matka dziecka zeznaje, że pokonała nałóg i razem z Michałem chce stworzyć dla Mai normalny dom. Madejski jest zachwycony nowym wystrojem mieszkania Basi. Daje Joli podwyżkę i zleca jej kolejne zadanie.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: