SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1456 - opis, streszczenie: Bożena aresztowana

Barwy szczęścia odc. 1456 - opis, streszczenie: Bożena aresztowana

13.05.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa)
Barwy szczęścia odc. 1456. Bożena (Marieta Żukowska), Danka (Aneta Todorczuk-Perchuć), Inka (Diana Krupa) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1456 w TVP2 w piątek 13.05.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1456 streszczenie: Wychowawczyni Ewy informuje Martę, że matka Paulinki zażądała, by dziewczynki rozsadzono. Napotkana w szatni Zofia mówi Walawskiej, że ich córki nie będę się spotykały, gdyż dzieci powinny przyjaźnić się z osobami z tych samych środowisk. Ernest przedstawia ojcu gotowy biznesplan i namawia go, by zainwestował w radiostację. Wkrótce składa Marcie propozycję pracy.

Amelia szuka w sieci informacji o swoim synu. Jest pod wrażeniem kariery, jaką zrobił. Boi się, że więcej nie zobaczy Bruna. Tomasz, by oderwać ukochaną od złych myśli, zaprasza ją na romantyczną kolację. Danka i Inka znajdują w jednej z marynarek dolary, ale skonfliktowane z Bożeną nie mówią jej o swoim znalezisku. Wkrótce w pralni zjawia się Stański. Gdy nie znajduje w ubraniu gotówki, wzywa policję. Spanikowane pracownice podrzucają pieniądze do torebki szefowej. Czarek narzeka na słabą sprzedaż butów. Z pomocą oferuje się Marcel. Nowacki oddaje ster firmy w ręce szwagra, nieświadomy, że ten cały czas go okrada.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: