SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1455 - opis, streszczenie: Kajtek jest gejem?

Barwy szczęścia odc. 1455 - opis, streszczenie: Kajtek jest gejem?

12.05.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski)
Barwy szczęścia odc. 1402. Władek Cieślak (Przemysław Stippa), Darek Janicki (Andrzej Niemyt), Kajtek (Jakub Dmochowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1455 w TVP2 w czwartek 12.05.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1455 streszczenie: Ewa prosi Martę o dodatkową kanapkę do szkoły dla koleżanki, która często nie ma swojego śniadania i jest głodna. Po lekcjach dziewczynki spotykają się na wspólną zabawę, a córka Walawskiej daje Paulince jedną ze swoich sukienek. Wieczorem Zofia, matka dziewczynki, przychodzi do Marty i Artura z pretensjami. Okazuje się, że nie życzy sobie żadnych prezentów.

Po rozmowie z Hubertem Ernest wpada na pomysł, by założyć własną rozgłośnię radiową. Nina z Witkiem przychodzą w odwiedziny do Marka. Złoty nadal jest w złym stanie psychicznym i nie chce się z nimi widzieć.

W gimnazjum koledzy wyśmiewają się z Kajtka, że nigdy nie spał z dziewczyną. Nowak, korzystając z okazji, że ojciec wyjechał w delegację, zaprasza do domu koleżankę - Oliwię.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: