SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1446 - opis, streszczenie: Kasia jedzie wykupić brata z aresztu

Barwy szczęścia odc. 1446 - opis, streszczenie: Kasia jedzie wykupić brata z aresztu

29.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek)
Barwy szczęścia. Bartek (Bartosz Gelner), Kornelia (Katarzyna Herman), Waleria (Ewa Ziętek) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1446 w TVP2 w piątek, 29.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1446 streszczenie: Koszykowa jest zdecydowana pożyczyć pieniądze, wynająć prawnika i lecieć do Tajlandii, by ratować syna. Kasia, wbrew radom Łukasza, decyduje, że zastąpi Walerię w tej trudnej misji. Stefan martwi się, że próba wykupienia Bartka z aresztu może skończyć się zatrzymaniem córki za łapownictwo.

Bożena spełnia się w roli szefowej pralni. Rygor, jaki wprowadziła nie podoba się Ince i Dance. Kobiety narzekają, że skończyły się czasy koleżeństwa z Wiśniewską. Tomaszowi nie podoba się, że Amelia zostaje coraz dłużej w pracy, więc Klara przenosi ją na inne piętro. Prezes Stański jest zawiedziony. Starsza pani przynosiła dla niego kanapki, które przypominały mu smaki z dzieciństwa. Pomysł Joli na otwarcie spa upada, gdyż Basia, nie chce podpisać z nią długoterminowej umowy na wynajem domu. Lokalem Grzelakowej interesuje się Madejski, klient Borysa.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: