SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1443 - opis, streszczenie: Paweł nie rezygnuje z Iwony

Barwy szczęścia odc. 1443 - opis, streszczenie: Paweł nie rezygnuje z Iwony

26.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak)
Barwy szczęścia. Iwona (Izabela Zwierzyńska), pacjent Paweł Piasecki (Mateusz Rzeźniczak) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1443 w TVP2 we wtorek, 26.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1443 streszczenie: Darek dostaje od fanów sygnały, że doceniają jego odwagę. Piłkarz podniesiony na duchu wsparciem fanów ma nadzieję, że zacznie z powrotem grać. Niestety na kolejnej odprawie przedmeczowej dowiaduje się, że nie znalazł się w podstawowym składzie.

Klara i Marika biorą udział w przetargu na sprzątanie nowego biurowca. Atrakcyjna sprzątaczka, by zdobyć kontrakt, znów próbuje wykorzystać swój seksapil. Z kolei Pyrka stawia na rzeczową i profesjonalną prezentację.

Paweł nie rezygnuje z Iwony. Próbuje wyciągnąć numer telefonu stażystki od pielęgniarek. W tym czasie Adrian zaprasza Pyrkę do teatru. Po miłym wieczorze ma nadzieję na więcej. Magda zgadza się zamieszkać z Sebastianem. Wkrótce do niej i do siostry docierają zaskakujące wieści od Małgorzaty. Chodzi o Modesta.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: