SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1441 - opis, streszczenie: Piotr zeznaje w prokuraturze

Barwy szczęścia odc. 1441 - opis, streszczenie: Piotr zeznaje w prokuraturze

22.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1438. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1438. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1441 w TVP2 w piątek, 22.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1441 streszczenie: Film Sadowskiego o Darku zostaje dobrze przyjęty, ale sytuacja piłkarza wcale się nie poprawia. Paparazzi cały czas węszą pod jego domem i sportowiec wciąż nie gra. Przed szkołą Kajtka zaczepia wścibski dziennikarz i oferuje mu pieniądze za wspólne zdjęcia Władka i Darka.

Nadchodzi dzień rozstrzygającej rozprawy, na której Piotr ma zeznawać w prokuraturze. Artur spodziewa się najgorszego, dlatego wcześniej zamierza przepisać swoją firmę na Martę. Iga prosi Piotra, by się opamiętał i odwołał kłamstwa szkodzące Chowańskiemu. Grozi mężowi, że będzie zeznawać przeciwko niemu. Sebastian wręcza Magdzie klucze do swojego domu i daje jej tydzień na podjęcie decyzji, czy chce się do niego wprowadzić. W tym czasie Natalia i Oliwier starają się ukryć przed Klemensem, że spędzili wspólnie weekend.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: