SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1438 - opis, streszczenie: Artur żąda, by Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze

Barwy szczęścia odc. 1438 - opis, streszczenie: Artur żąda, by Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze

19.04.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski)
Barwy szczęścia odc. 1329. Artur Chowański (Jacek Rozenek), Piotr Walawski (Piotr Jankowski) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1438 w TVP2 we wtorek, 19.04.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1438 streszczenie: Borys nie ma ochoty z nikim rozmawiać na temat ślubu. Janek odbiera od Grażyny rzeczy Grzelaka, ale Wasilewska nie chce oddać mu psa. Wkrótce dochodzi do szczerej rozmowy niedoszłych małżonków.

Darek jest zdecydowany ogłosić publicznie, że jest gejem. Ma zrobić to, jeśli jego drużyna wygra wieczorny mecz. Po sukcesie drużyny Powiśla Cieślak i Tomala, którzy wiedzieli o jego planach, w napięciu oczekują przed telewizorem na studio pomeczowe.

Artur żąda, by Piotr odwołał kłamstwa, które zeznał w prokuraturze. Szarpiących się mężczyzn rozdziela Iga. Walawska, gdy dowiaduje się, że jej mąż zrzucił winę na Chowańskiego, zapowiada Piotrowi, że nie ma zamiaru mieszkać z oszustem, ani pozwolić mu na wychowywanie swoich dzieci.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: