SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1383 - opis, streszczenie: Klara ma pretensje do Huberta

Barwy szczęścia odc. 1383 - opis, streszczenie: Klara ma pretensje do Huberta

20.01.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska)
Barwy szczęścia. Klara (Olga Jankowska) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1383 w TVP2 w środę 20.01.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1383 streszczenie: Marlena ma żal do Marcela, że nie próbował się z nią skontaktować. Jest zdania, że wiedział o jej istnieniu, ale nic z tym nie zrobił. Dlatego ona też nie zamierza go szukać. Czarek w tajemnicy przed narzeczoną zdobywa zdjęcia i numer telefonu jej brata.

Klara ma pretensje do Huberta, że oprócz pracy i treningów nic go już więcej nie interesuje. W klubiku Adam przeprasza Śliwińską i przyznaje, że miała rację - Maryla stosowała przemoc wobec Milenki. Uprzedza też, że dziewczynka nie będzie już uczęszczać do jej klubiku. Jakby kłopotów było mało w okolicy powstaje konkurencyjna placówka przedszkolna.

Jerzy wręcza Waldemarowi część zabranych przez Malwinę pieniędzy. Anna jest zdania, że prawnik sam jest sobie winny i mógł nie romansować z ich córką. Rybiński prosi parę, by nie mówili o sprawie jego żonie. Malwina tymczasem odkrywa, że z jej torebki zniknęły wszystkie pieniądze.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: