SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1377 - opis, streszczenie: Małkowski przywozi Walerię na Zaciszną

Barwy szczęścia odc. 1377 - opis, streszczenie: Małkowski przywozi Walerię na Zaciszną

11.01.2016, godz. 02:00
Barwy szczęścia odcinek 1369, Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak), Bartek (Bartosz Gelner)
Barwy szczęścia odcinek 1369, Waleria (Ewa Ziętek), Leon (Włodzimierz Matuszak), Bartek (Bartosz Gelner) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1377 w TVP2 w poniedziałek 11.01.2016, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1377 streszczenie: Annie nie udaje się nakłonić córki, by poszła do lekarza. Malwina upiera się, że bierze leki, ale jej zachowanie temu przeczy. Dziewczyna nie martwi się utratą pracy, szasta pieniędzmi i oskarża Przemka o romans z Wiolettą, której mąż udziela lekcji angielskiego. Jerzy bierze tygodniowy urlop i przyjeżdża do Zakrzewia, by pomóc Annie.

Radosław korzysta z okazji, by zamknąć prace nad zbrojeniami bez uwzględnienia wcześniejszych sugestii Marczaka. Małkowski przywozi Walerię na Zaciszną, ale Koszykowa nie pamięta tego miejsca. Wszyscy udają się na konsultację z lekarzem psychiatrą. Iga nalega, by Piotr znalazł pracę, on jednak wciąż łudzi się, że odzyska posadę w G&G. Tymczasem w wydawnictwie Wadim naciska na żonę Walawskiego, by zajęła się zwolnieniami.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: