SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1361 - opis, streszczenie: Bójka Adama z Łukaszem o Kasię

Barwy szczęścia odc. 1361 - opis, streszczenie: Bójka Adama z Łukaszem o Kasię

09.12.2015, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1361. Adam Jakubik (Bartosz Porczyk), Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1361 w TVP2 w środę 9.12.2015, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1361 streszczenie: Marek zostaje prawnie uznany jako ojciec Witka. Jest szczęśliwy i wdzięczny Ninie, że do tego doprowadziła. Przy okazji mężczyzna zapewnia byłą partnerkę, że wierzy w uczciwość Sebastiana w sprawie wycieku z ECS. Tymczasem Jacek przekazuje Adamskiemu kolejne wykradzione dane.

Bożena jest przemęczona ciągłymi nocnymi zmianami w pralni. Opowiada Mirkowi o swoich podejrzeniach co do szefa, który faworyzuje jedną z pracownic, z którą prawdopodobnie sypia. Tymczasem jej narzeczony wdaje się w romans z jedną ze sprzątaczek - Mariką. Borys i Adam naprawiają wspólnie usterkę w mieszkaniu Kasi. Górka zostaje pilnie wezwana do pracy i prosi Jakubika, by został z Ksawerym. Wtedy do mieszkania przychodzi Łukasz. Między mężczyznami dochodzi do szarpaniny.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: