SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1359 - opis, streszczenie: Adam dowiaduje się, że Agnieszka jest z nim w ciąży

Barwy szczęścia odc. 1359 - opis, streszczenie: Adam dowiaduje się, że Agnieszka jest z nim w ciąży

07.12.2015, godz. 02:00
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka)
Barwy szczęścia. Agnieszka Walczak (Anna Dereszowska), Kasia Górka (Katarzyna Glinka) foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1359 w TVP2 w poniedziałek 7.12.2015, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1359 streszczenie: Agnieszka ma żal do Adama o to, że zerwał z nią kontakt. On tłumaczy, że musiał to zrobić przed procesem, w którym zeznawał. Jest w szoku, kiedy dowiaduje się, że kobieta jest z nim w ciąży.

Iga idzie na rozmowę w sprawie pracy. Ubiega się o stanowisko redaktora naczelnego w G&G. Wadim i Władimir testują jej zaangażowanie i lojalność. Tymczasem Piotr wciąż planuje zemstę na Rosjanach. Nie zdaje sobie sprawy, że mężczyźni są naprawdę niebezpieczni.

Natalia i Klemens spotykają się z prawnikiem, który szuka kogoś do pomocy w prostszych sprawach. Studenci opowiadają mu o pomyśle szybkich i tanich porad prawnych. Mecenas szybko studzi ich zapał, mówiąc że takie działania to psucie rynku. Magda podpowiada siostrze, żeby skontaktowała się z Waldemarem Rybińskim.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: