SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Barwy szczęścia odc. 1351 - opis, streszczenie: Rodzice Sadowskiego zachęcają syna do walki o Kasię

Barwy szczęścia odc. 1351 - opis, streszczenie: Rodzice Sadowskiego zachęcają syna do walki o Kasię

19.11.2015, godz. 02:00
Barwy szczęścia odc. 1150. Kasia Górka (Katarzyna Glinka), Łukasz Sadowski (Michał Rolnicki)
Barwy szczęścia odc. 1150. Kasia Górka na spotkaniu z Łukaszem Sadowskim, ojcem Ksawerego juniora foto: ARTRAMA/barwyszczescia.tvp.pl

"Barwy szczęścia", odcinek 1351 w TVP2 w czwartek 19.11.2015, o godz. 20.05. "Barwy szczęścia" odc. 1351 streszczenie: Rodzice Sadowskiego zachęcają syna do walki o Kasię. Przypominają też, że niezależnie od relacji z ukochaną, ma on prawo widywać się z Ksawerym. Wkrótce między Kasią i Łukaszem dochodzi do wielkiej kłótni o syna.

Kornelia odkrywa, że Agnieszka za jej plecami konsultowała nową kolekcję ze znajomym projektantem. Grozi dziewczynie zwolnieniem. Załamaną Agnieszkę pociesza Bartek, co wyraźnie nie podoba się jego partnerce.

Natalia dziwi się, że Klemens wciąż zajmuje się Otylką, choć nie jest jej ojcem. Doradza mu sprzedaż domu i odcięcie się od przeszłości. Przed Zwoleńską otwierają się natomiast nowe możliwości. Dziewczyna dowiaduje się, że może udzielać porad prawnych przed ukończeniem aplikacji. Postanawia otworzyć własny biznes.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: