SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale streszczenia Artyści odc. 5 - opis, streszczenie: Premiera Snu nocy letniej w teatrze

Artyści odc. 5 - opis, streszczenie: Premiera Snu nocy letniej w teatrze

30.09.2016, godz. 02:00
Artyści nowy serial TVP2
Artyści nowy serial TVP2 foto: Artyści TVP Facebook

"Artyści" odcinek 5 nowego serialu w TVP2 w piątek, 30.09.2016, o godz. 22.20. "Artyści" odc. 5 streszczenie - Trwa premiera "Snu nocy letniej". W pewnym momencie oburzeni widzowie przerywają przedstawienie. Pojawiają się głosy, że widowisko nie powinno być realizowane z pieniędzy podatników.

Załamani aktorzy schodzą ze sceny. Gdy dodatkowo w prasie pojawia się miażdżąca recenzja, zespół zaczyna mieć wątpliwości co do kompetencji nowego dyrektora. Na domiar złego zastrzeżenia zgłaszają również prowadzący audyt teatru kontrolerzy. Grożą Koniecznemu zarzutami prokuratorskimi za niewłaściwe zarządzanie finansami placówki.

Zdesperowany Marcin informuje zespół o możliwości zamknięcia teatru, później idzie do baru Nasira. Po suto zakrapianym wieczorze zostaje zatrzymany przez policję. Wkrótce jednak pojawia się nadzieja na odmianę losu. Reżyserka, która była na premierze kontrowersyjnego spektaklu, zaczyna próby w Teatrze Popularnym. Każdy z artystów ma nadzieję na angaż do jej sztuki. W tym czasie dyrektor dostaje wezwanie do prokuratury.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: