Oglądasz: Strona główna » Zakazane uczucie, odc. 92 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula zostaje ugryziona przez żmiję
top 10 seriali

Zakazane uczucie, odc. 92 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula zostaje ugryziona przez żmiję

Vanesa cieszy się z nieporozumień między Rogeliem i Aną Paulą. Kobieta zostaje podczas snu ugryziona przez żmiję. Zarówno jej i dziecku grozi niebezpieczeństwo. Rogelio martwi się o żonę. Prosi Cynthię, by szukała ratunku dla Any Pauli.


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-52-opis-streszczenie-rosaura-sprzedaje-ane-paule-za-dom_256791.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-61-opis-streszczenie-rogelio-przeprasza-ane-paule_258516.html

Rogelio zarzuca Rosaurze, Dany i Miguelowi, że zataili przed nim prawdę o Gustavo. Każe im natychmiast opuścić swój dom. Ciotka Any Pauli próbuje ubłagać, aby pozwolił jej zostać i dbać o Anę Paulę, ale Montero jest nieugięty.

Vanesa naśmiewa się z Any Pauli. Cieszy się, że teraz siostra stała się obiektem żądzy zemsty Rogelio. Uświadamia jej, że i na nią przyjdzie kolej, śladem swojej rodziny zostanie wyrzucona z hacjendy, a wówczas ona zostanie panią Montero.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Ernesto opowiada Gustavo o swojej wizycie na hacjendzie i rozmowie z Rogelio. Duran dzwoni do Dany, aby dowiedzieć się o stan Any Pauli. Telefon odbiera Rosaura. Wściekła wykrzykuje mu, że wszystko stracili z jego winy i rzuca słuchawką. Cynthia cieszy się, że brat pozbył się rodziny Any Pauli z domu. Rogelio uświadamia jej, że taki sam los spotka każdego, kto znał prawdę i ją przed nim zataił.

Ana Paula ma żal do męża, że wygonił jej rodzinę. Cynthia wtrąca się do rozmowy i pochwala decyzję brata. Na koniec dodaje, że zaraz dołączy do nich. Rogelio przypomina siostrze, gdzie jest jej miejsce. Uświadamia jej, że Ana Paula nigdzie się nie wybiera. Oznajmia, że żona opuści hacjendę dopiero w momencie rozwiązania, a do tego brakuje jeszcze sporo czasu.

Rogelio czyta list od Any Pauli. Tymczasem ona zostaje ukąszona przez żmiję, podrzuconą przez Efraina do jej łóżka. Rogelio rusza na pomoc żonie. Wzywa Ernesto i błaga, aby podał Anie Pauli antidotum. Ernesto ostrzega, że lekarstwo może spowodować śmierć dziecka. Gustavo rozpaczliwie prosi Rogelio, aby nie zabijał jego dziecka.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ernesto uświadamia, że bez antidotum, oboje umrą. Rogelio daje pozwolenie na podanie żonie antidotum. Po jakimś czasie lekarz zawiadamia Rogelio i Gustavo, że nie mogli nic zrobić dla dziecka, będą musieli wyjąć płód z ciała Any Pauli.

Cynthia i Vanesa wpadają w furię, widząc, jak Rogelio i Gustavo martwią się o Anę Paulę. Ernesto zawiadamia mężczyzn, że późno podali antidotum. Najbliższe minuty, pokażą, czy uda im się uratować życie Any Pauli.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 21.06.2012 02:00
  • Aktualizacja: 22.06.2012 20:01
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl