Oglądasz: Strona główna » Zakazane uczucie, odc. 53 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić
top 10 seriali

Zakazane uczucie, odc. 53 - OPIS, STRESZCZENIE: Rogelio mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić

Ana Paula mówi mężowi, że nie zamierza do niego wracać i żąda rozwodu. Rogelio przypomina, że nadal obowiązuje ją kontrakt. Dziewczyna mówi mu o swoim spotkaniu byłym narzeczonym. Rogelio jest zazdrosny i wpada we wściekłość. Mówi Anie Pauli, że Miguel próbował się zabić i pyta, czy chce zostawić teraz brata samego. Cynthia postanawia połączyć siły z Vanesą i Davidem, by odzyskać swoją część majątku i zemścić się na bracie.

Ana Paula zapowiada Rogelio, że nie ma zamiaru do niego wracać. Montero ripostuje, że pójdzie z nim, czy tego chce, czy nie. Przypomina jej, że podpisała kontrakt, z którego musi się wywiązać. Ana Paula informuje go, że już wie, że nie zabił jej narzeczonego, bo on żyje. Dodaje, że chce zerwać umowę, którą z nim zawarła. Zazdrosny Montero żąda wyjaśnień. Chce wiedzieć czy żona go zdradziła, i dlatego chce wycofać się z kontraktu. Ana Paula zapewnia go, że nie spała z ukochanym.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.plWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-52-opis-streszczenie-rosaura-sprzedaje-ane-paule-za-dom_256791.html

Maria zawiadamia Rogelio, że Miguel próbował się zabić. Montero przekazuje wiadomość Anie Pauli. Pyta czy chce zostawić brata samego. Vanesa dowiaduje się, że Rogelio odnalazł Anę Paulę i wpada w szał. Rogelio wyznaje Marii, że Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Nie umie powstrzymać swojej zazdrości. Nie może znieść myśli, że żona mogła być w ramionach innego.

Ana Paula zauważa, że mąż kazał zainstalować kraty w oknach. Obwinia go, że jest winien samobójczej próby Miguela. Rogelio tłumaczy jej, że ją kocha i jest pewien, że pewnego dnia ona odwzajemni jego uczucie. Ana Paula zapowiada, że tak się nigdy nie stanie. Ana Paula rozmawia z Marią. Obwinia Rogelio o depresję brata.

Niania nie rozumie, dlaczego Rogelio nie wyzna żonie prawdy - że zamknął jej brata, aby wyleczyć go z alkoholizmu. Montero zauważa, że Ana Paula jest za bardzo rozzłoszczona i nie chciałaby go słuchać. Informuje Marię, że jeszcze przyjdzie czas na wyjaśnienia.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników serialiWięcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-52-opis-streszczenie-rosaura-sprzedaje-ane-paule-za-dom_256791.html

Vanesa informuje Cynthię, że nadszedł czas, aby Rogelio dostał nauczkę. Dodaje, że jeśli przyjaciółka chce odzyskać swoją część spadku po ojcu, musi połączyć siły z nią i Davidem. Cynthia przystaje na propozycję Vanesy.

Rogelio wypytuje Rosaurę czy Ana Paula spotkała się ze swoim byłym narzeczonym. Kobieta wmawia mu, że siostrzenica widziała się jedynie z Federico. Rogelio zapowiada jej, że jeśli odkryje, że kłamie, da jej nauczkę.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 17.05.2012 02:40
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:54
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl