Oglądasz: Strona główna » Zakazane uczucie, odc. 106 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula obiecuje pomóc Rogelio
top 10 seriali

Zakazane uczucie, odc. 106 - OPIS, STRESZCZENIE: Ana Paula obiecuje pomóc Rogelio

Rogelio mówi siostrze, że nie może w tej chwili wypłacić jej części spadku. Hacjenda boryka się z problemami finansowymi, spowodowanymi zatruciem bydła. Rosaura obawia się, że z powodu problemów hacjendy Rogelio może przestać wypłacać im co miesiąc obiecaną sumę. Ana Paula obiecuje mężowi pomóc wyciągnąć hacjendę z kłopotów.


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-52-opis-streszczenie-rosaura-sprzedaje-ane-paule-za-dom_256791.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-61-opis-streszczenie-rogelio-przeprasza-ane-paule_258516.html

Rogelio mówi siostrze, że nie może w tej chwili wypłacić jej części spadku. Hacjenda boryka się z problemami finansowymi, spowodowanymi zatruciem bydła. Muszą także wypłacić odszkodowanie Vanesie. Cynthia sądzi, że Rogelio kłamie, chcąc zatrzymać pieniądze.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Gustavo udaje się jednak na rozmowę do szwagra i przekonuje się, że mężczyzna mówi prawdę. Rosaura obawia się, że z powodu problemów hacjendy Rogelio może przestać wypłacać im co miesiąc obiecaną sumę.

Ana Paula rozmawia z Dany i Miguelem o podejrzeniach Gustavo. Przyjaciółka uświadamia jej, że ktoś musiał podłożyć rzeczy Durana w gabinecie Rogelio. Ana Paula przypomina sobie, że była z Bruno, kiedy je znalazła. Miguel jest przekonany, że adwokat je tam wcześniej podłożył.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ana Paula rozmawia z mężem. Wyznaje mu, że dowiedziała się o jego problemach finansowych i oferuje swoje wparcie. Zaskoczony Montero pyta, czy naprawdę gotowa jest mu pomóc wyciągnąć hacjendę z kłopotów, jeśli nawet nie ma tego w kontrakcie.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 04.07.2012 02:00
  • Aktualizacja: 05.07.2012 20:05
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl