Oglądasz: Strona główna » Zakazane uczucie, odc. 104 - OPIS, STRESZCZENIE: Rutillo mówi Gustavo, że wynajęła go kobieta
top 10 seriali

Zakazane uczucie, odc. 104 - OPIS, STRESZCZENIE: Rutillo mówi Gustavo, że wynajęła go kobieta

Gustavo ostrzega Villafane'a, by nie umieszczał Rutilia i Bruna w jednej celi, gdyż mężczyźni są wspólnikami. Morderca mówi Duranowi, że pobicie zleciła mu kobieta. Rogelio każe Hildzie obserwować, co robi jego żona i donosić mu o wszystkim. Wkrótce kobieta przyłapuje Anę Paulę całującą się z Gustavem.


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-52-opis-streszczenie-rosaura-sprzedaje-ane-paule-za-dom_256791.html


Więcej
http://superseriale.se.pl/seriale/zakazane-uczucie-odc-61-opis-streszczenie-rogelio-przeprasza-ane-paule_258516.html

Zastraszony Rutillo wyznaje Gustavo, że wynajęła go kobieta, ale nie widział jej twarzy. Miguel opowiada o przesłuchaniu zabójcy Maripaz siostrze. Rosaura obawia się, że Rutillo zacznie mówić. Bruno uspokaja ją i zapewnia, że zbir będzie milczał. Wie dobrze, że jeśli powie za dużo, zgnije w więzieniu.

>>> Zakazane uczucie - wszystko o serialu TV4 na SUPERSERIALE.pl

Gustavo przekonuje Anę Paulę, że to Bruno zlecił jego pobicie. Dziewczyna nie może uwierzyć, miała adwokata za prawdziwego przyjaciela. Inżynier obiecuje, że dojdzie prawdy, bo osoba winna jest nie tylko jego pobicia, ale też ich rozstania. Mężczyzna pyta dziewczynę, czy o nim myśli. Ana Paula zapewnia, że tak. Młodzi są o krok od pocałowania się. Widzi ich Hilda. Kobieta wyznaje Rogelio, że już wie, że Ana Paula kocha Gustavo. Chce wiedzieć, jak to się stało, że dziewczyna wyszła za niego. Montero prosi przyjaciółkę, aby miała Anę Paulę na oku.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Rogelio oznajmia Anie Pauli, że ma zamiar rozmówić się z Rutillo i dowiedzieć się, czy Bruno kopie pod nim dołki. Zabrania żonie komentowania sprawy z kimkolwiek, a tym bardziej z Bruno.

oprac. Agnieszka Tomczak

  • Autor: oprac. Agnieszka Tomczak
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 03.07.2012 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:54
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl