Oglądasz: Strona główna » WSZYSTKO przed NAMI, odc. 3 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE
top 10 seriali

WSZYSTKO przed NAMI, odc. 3 ONLINE ZA DARMO dostępny W INTERNECIE

WSZYSTKO przed NAMI odc. 3 ONLINE ZA DARMO jest dostępny w internecie na VOD TVP.pl. Wszystko przed nami odc. 3 w TVP1 w środę, 26.09.2012, o godz. 18.20 i na stronie internetowej TVP.pl. Wszystko przed nami, odc. 3 ONLINE - oto link:

WSZYSTKO PRZED NAMI, odc. 3 ONLINE ZA DARMO w internecie na VOD TVP.pl >>>

Wszystko przed nami, odc. 3 - co się wydarzy
Paweł (Aleksy Komorowski) odwiedza Wojtka (Michał Malinowski) w areszcie i radzi przyjacielowi, by zeznał, że noc, kiedy dokonano gwałtu, spędził w kasynie. Szczepański nie chce się na to zgodzić, by nie wyszło na jaw, że Leszek (Paweł Ciołkosz) pracuje w nielegalnym biznesie.

Basia (Jowita Budnik) boi się o los swojej rodziny i próbuje powstrzymać Leszka przed złożeniem na policji zeznań w sprawie Wojtka.

Tymczasem Francesca (Rossella Contu) odzyskuje przytomność, ale okazuje się, że nie może wskazać sprawcy gwałtu, bo nic nie pamięta.

Stefan (Piotr Nowak) zapomniał o urodzinach swojej córki, Zuzy (Małgorzata Majerska) i kupuje jej prezent w ostatniej chwili. Paczkę znajduje jego kochanka Marina (Agata Nizińska) i jest przekonana, że to prezent dla niej.

Agata (Julia Pogrebińska) postanawia definitywnie rozstać się z mężem. Luca (Renato Raimo) prosi ją jednak, by dała mu jeszcze jedną szansę.


WSZYSTKO PRZED NAMI ONLINE - wszystkie ODCINKI Wszystko przed nami ZA DARMO W INTERNECIE >>>

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVP
  • Publikacja: 26.09.2012 17:50
  • Aktualizacja: 27.09.2012 14:24
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl