Oglądasz: Strona główna » UKRYTA MIŁOŚĆ: Mały Rodrigo, Syn LUCIANY i RODRIGA, wychowa się w NĘDZY. Przybrani rodzice nazwą go MATEO - ZDJĘCIA
top 10 seriali

UKRYTA MIŁOŚĆ: Mały Rodrigo, Syn LUCIANY i RODRIGA, wychowa się w NĘDZY. Przybrani rodzice nazwą go MATEO - ZDJĘCIA

UKRYTA MIŁOŚĆ telenowela w TV4, która zastąpiła Zakazane uczucie cieszy się wielką popularnością wśród widzów w Polsce. Co wydarzy się w następnych odcinkach UKRYTEJ MIŁOŚCI - ujawniamy tajemnice serialu UKRYTA MIŁOŚĆ. LUCIANA i RODRIGO będą mieli DZIECKO. Luciana (Zuria Vega) urodzi SYNA, który zaginie tuż po narodzeniu. Rodrigo (Gabriel Soto) nie będzie wiedział, że został ojcem. Mały RODRIGO, syn Luciany i Rodriga wychowa się w nędzy. Przybrani rodzice dadzą mu na imię MATEO.

update counter

Miłość Luciany i Rodrigo z Ukrytej miłości rozkwitnie bardzo szybko. Zakochani już wkrótce wezmą ślub, a później dojdzie między nimi do pierwszego zbliżenia. Po wspólnie spędzonej nocy Luciana odkryje, że jest w ciąży, ale nie powie Rodrigo o dziecku. Urodzi synka Angela, który zaginie tuż po porodzie.

UKRYTA MIŁOŚĆ - kiedy Rodrigo dowie się o synu?

Była narzeczona Rodriga, Gala (Jessica Coch), razem z Roseleną (Laura Flores), matką Rodriga, uknują przeciwko zakochanej parze intrygę. Wmówią Rodrigowi, że Luciana omotała go, aby dobrać się do jego fortuny, a do tego uciekła z własnego miasteczka, bo zalegała ze spłatą długu. Rodrigo da się nabrać i zaślepiony nienawiścią, wyrzuci żonę z domu i ze swojego życia.

Po dziewięciu miesiącach na świat przyjdzie mały Rodrigo - syn Luciany i Rodriga. Roselena dowie się o dziecku i będzie zamierzała je porwać. Luciana ucieknie z synkiem ze szpitala, ale będzie zbyt słaba po porodzie i zemdleje.

>>> UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu


Don Chelo, biedak i alkoholik znajdzie Rodriga na śmietniku. Gdy Luciana się obudzi Rodriga już przy niej nie będzie. Syn Luciny i Rodriga wychowa się u don Chela i jego przyjaciółka Chuy. Przybrani rodzice nazwą go Mateo. Chuy otoczy go prawdzią matczyną miłością.

Po kilku latach Rodrigo poza przypadkiem małego Rodriga, a właściwie Matea i zaprzyjaźnia się z nim. Nie będzie miał pojęcia, że chłopiec, którego tak bardzo polubił, jest jego synem.

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA
  • Publikacja: 04.09.2012 17:15
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl