Oglądasz: Strona główna » UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 4.02.2013 - KULISY UKRYTEJ MIŁOŚCI: Lucianę miała zagrać Danna Garcia, piosenka AMOR SINCERO stała się HITEM - YOUTUBE
top 10 seriali

UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 4.02.2013 - KULISY UKRYTEJ MIŁOŚCI: Lucianę miała zagrać Danna Garcia, piosenka AMOR SINCERO stała się HITEM - YOUTUBE

KONIEC UKRYTEJ MIŁOŚCI to dobra okazja, by odsłonić kulisy telenoweli emitowanej w TV4. UKRYTA MIŁOŚĆ ostatni odcinek 165 w poniedziałek, 4.02.2013. Czego fani UKRYTEJ MIŁOŚCI mogą jeszcze nie wiedzieć o swoim ulubionym serialu? AMOR SINCERO - piosenka z UKRYTEJ MIŁOŚCI, którą śpiewają Zuria Vega i Alexander Acha dzięki popularności telenoweli szybko stała się hitem. Rolę Luciany miała zagrać Danna Garcia, a plotki o romansie Zurii Vegi i Gabriela Soto jeszcze bardziej podsyciły zainteresowanie UKRYTĄ MIŁOŚCIĄ.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI po UKRYTEJ MIŁOŚCI już 5.02.2013. W rolach głównych Angelique BOYER i David ZEPEDA - ZDJĘCIA >>>

1. AMOR SINCERO - piosenka z UKRYTEJ MIŁOŚCI

Piosenka z czołówki telenoweli UKRYTA MIŁOŚĆ i z napisów końcowym, którą śpiewają razem Zuria Vega i Alexander Acha szybko stała się hitem. Jak podaje "Świat Seriali" Acha, który jest laureatem Latin Grammy umieścił utwór na reedycji swojego albumu z 2011 roku "La vida es". Na prośbę producentów UKRYTEJ MIŁOŚCI Zuria Vega, czyli Luciana zgodziła się zaśpiewać AMOR SINCERO w duecie z Achą.

POSŁUCHAJ PIOSENKI w oryginale >>>

2. Danna Garcia jako Luciana

Na początku pojawiły się plotki, że główna rolę w UKRYTEJ MIŁOŚCI ma zagrać 35-letnia Danna Garcia w Polsce znana z ról w telenowelach: GORZKA ZEMSTA (Norma), MIŁOSNY NOKAUT (Monita), KTOŚ CIĘ OBSERWUJE (Piedad). Ostatecznie producenci zdecydowali się na 24-letnią Zurię Vegę.


UKRYTA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

3. Zuria Vega i Gabriel Soto mieli romans poza planem?

Popularność UKRYTEJ MIŁOŚCI jeszcze bardziej wzrosła gdy pojawiły się plotki, że Zuria Vega i Gabriel Soto, czyli odtwórcy ról Luciany i Rodriga mają romans. W internecie krążyły zdjęcia aktorów trzymających się za ręce. Oboje jednak zdementowali plotki o romansie i tłumaczyli w mediach, że są tylko przyjaciółmi.

4. UKRYTA MIŁOŚĆ - wcześniejsza wersja telenoweli - MARIA z Grecią Colmenares

Scenariusz do UKRYTEJ MIŁOŚCI napisała Delia Fiallo, królowa telenowel. UKRYTA MIŁOŚĆ nie jest jednak pierwszą wersją historii opisanej przez scenarzystkę. W Polsce na początku lat 90-tych hitem była argentyńska telenowela MARIA, w której główne role grali śliczna blondwłosa Grecia Colmenares i Jorge Martinez.

MARIA - jedna z pierwszych wersji UKRYTEJ MIŁOŚCI >>>

5. Sukienki i opaski "na Lucianę"

Ludowy styl ubrań jakie nosiła Luciana bardzo spodobał się fankom UKRYTEJ MIŁOŚCI. Jak czytamy w "Świecie Seriali" młode dziewczyny zaczęły zakładać opaski na włosy i długie spódnice z ludowym motywem.


UKRYTA MIŁOŚĆ - ostatni odcinek. JAK SIĘ SKOŃCZY Ukryta miłość - ŚLUB LUCIANY i RODRIGA, śmierć Patricia - ZDJĘCIA >>>

Chcesz wiedzieć więcej o serialu UKRYTA MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU!

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 29.01.2013 16:30
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl