Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 86- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mdleje. Paz podejrzewa, że córka jest w ciąży
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 86- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mdleje. Paz podejrzewa, że córka jest w ciąży

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 86 w TV4 w piątek, 30.11.2012 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 86 - STRESZCZENIE. Rodrigo nie zastaje Luciany w domu, ale Magda zaprasza go do środka i pozwala mu na nią zaczekać. Luciana rozmawia z Namurashi o swoim kontrakcie. Ariché i Rodrigo wychodzą na spacer. Roselena nie chce jeść. Matilde próbuje podnieść ją na duchu. Patricio wybiera się z rodzicami na spacer. Charito i Micaela donosza don Aquilesowi o wizycie Rodriga. Rodrigo prosi Lucianę o rozmowę.

Julieta jest zaskoczona, gdy Brígida informuje ją o weekendowej wycieczce Constanzy i Oscara. Oscar zamawia w hotelu osobne pokoje dla siebie i Constanzy. Gala, Valentina i Fernanda planują kolejne przypadkowe spotkanie tej pierwszej i Rodriga.

Rodrigo gratuluje Lucianie wygranej w konkursie i wspomina jej o rozmowie z Violetą. Luciana ma do niego pretensje, że nie próbował jej wysłuchać i uwierzyć, a teraz nagle zmienił zdanie. Dochodzi do kłótni. Rodrigo i Luciana wzajemnie zrzucają na siebie winę za rozpad ich małżeństwa.

Don Aquiles skarży się Gali, że nie dotrzymała danej obietnicy i Rodrigo znowu kręci się wokół Luciany. Rodrigo błaga Lucianę o wybaczenie, ale ona unosi się dumą i odchodzi. W restauracji Julieta opłaca dalsze usługi Brígidy i prosi, żeby donosiła jej o wszystkim, co dzieje się w rezydencji.

Gala informuje Roselenę o wyjeździe Rodriga. Patricio cieszy się, że jego brat i Luciana są razem. Maximino ostrzega Roselenę, że będą zagrożeni, jeśli Luciana wyjawi Rodrigowi, że jest córką Claudia. Luciana mdleje. Paz spogląda jej w oczy i wyczytuje z nich, że dziewczyna jest w ciąży.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 30.11.2012 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl