Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 62 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo odwołuje ślub z Lucianą
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 62 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo odwołuje ślub z Lucianą

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 62 w TV4 w środę, 14.11.2012 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 62 - STRESZCZENIE. Maximino dzwoni do żony. Mówi jej o operacji Patricio i prosi, aby przyleciała do Bostonu. Rodrigo jest rozczarowany, wiedząc, że żona oszukała go. Luciana przyznaje się do wszystkiego z wyjątkiem kradzieży. Rodrigo żegna się z żoną i mówi jej, że była kobietą, którą kochał najbardziej. Dziewczyna odpowiada mu, że ona nadal go kocha. A następnie oddaje prezent, który dostała od niego.

Roselena wyjaśnia Janie i Constanzie, że Rodrigo dowiedział się o wstydliwej przeszłości swojej żony i posłał ją do diabła. Zaskoczone pytają Matilde, ale służąca mówi im, że ktoś zamknął ją w windzie. Constanza wypytuje Brigidę, ale ta zaprzecza, że wie cokolwiek. Siostra Roseleny uprzedza służącą, że jeśli miała coś wspólnego z intrygą uknutą przeciw Lucianie, będzie musiała pożegnać się z pracą.

Julieta oznajmia córce, że Luciana opuściła rezydencję Torreslanda. Wychodząc, Rodrigo natyka się na Lorenzo. Pyta chłopaka, czy rozwiązał już swój problem z pieniędzmi. Brat opowiada Lucianie, że wziął pieniądze, aby pomóc Aldo, ale już je zwrócił. Dziewczyna wykazuje zrozumienie.

Violeta boi się, widząc Aquilesa w „Inferno”. Ivan każe jej obsłużyć bogatego klienta. Mężczyzna wypytuje kelnerkę o Lucianę, ale ta zaprzecza, że ma kontakt z przyjaciółką. Lastra chcąc zaprzyjaźnić się z Aquilesem, podaje mu adres Luciany. Mężczyzna jedzie do dziewczyny i oferuje jej, aby wróciła z nim do miasteczka. Córka Paz odmawia. Zapowiada, że nie chce mieć z nim nic wspólnego i każe mu opuścić jej mieszkanie.

Rodrigo jedzie do Gali. Oskarża ją, że wraz z Julietą i Roseleną uknuły intrygę mającą na celu rozdzielenie go z Lucianą. Kobieta odpiera zarzuty. Nie kryje jednak swojego szczęścia, kiedy mężczyzna oznajmia jej, że między nim a Lucianą wszystko skończone. Patricio cieszy się, że będzie miał oboje rodziców obok siebie. Julieta mówi Constanzie, że Rodrigo dowiedział się o powiązaniu Luciany z Lastrą.

Rodrigo informuje przyjaciół, że ślub odwołany. Również Luciana przekazuje smutną wiadomość Paz.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 14.11.2012 02:00
  • Aktualizacja: 13.11.2012 17:37
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl