Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 156 - OPIS, STRESZCZENIE: Patricio wyznaje ojcu Honesto, że kocha Lucianę
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 156 - OPIS, STRESZCZENIE: Patricio wyznaje ojcu Honesto, że kocha Lucianę

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 156 w TV4 we wtorek, 29.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 156 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Luciana wypomina Roselenie, że groziła Paz. Zapewnia ją, że razem z matką będą kibicować Lorenzowi i Janie. Claudio ostrzega Lorenza, żeby uważał na Roselenę. Roselena słyszy głos dziecka i widzi oszpecone lalki. Vicky i Maximino leżą nadzy w łóżku. Kobieta mówi swojemu ukochanemu, że musi traktować ją jak królową, jeśli chce dać jej szczęście.

Gala i Rodrigo rozmawiają o rozwodzie. Ona pragnie wyciągnąć od niego pieniądze. Jemu zależy wyłącznie na córce. Oscar podejrzewa, że to Maximino okradł Konsorcjum. Mirko zgadza się na niezobowiązujący związek z Galą. Chuy upiera się, że Mateo może być synem Luciany i mówi o tym Chelo. On jednak nie chce w to uwierzyć.

Luciana życzy choremu Aquilesowi szybkiego powrotu do zdrowia. Maximino planuje otwarcie kolejnej sieci kasyna na północy kraju z pomocą Lastry. Rodrigo prosi Oscara, żeby przyspieszył jego rozwód. Luciana obiecuje Mateo, że jeśli będzie posłuszny, wkrótce zabierze go na spacer. Violeta dowiaduje się o chorobie ojca.

Oscar informuje Claudia o pojawieniu się Pedra Camposa. Mężczyzna ignoruje go i jest zainteresowany jedynie odnalezieniem wnuka. Jana przyznaje bratu, że zadurzyła się w Lorenzo. Maximino obiecuje córce swoje wsparcie. Patricio wyznaje ojcu Honesto, że kocha Lucianę.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 29.01.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl