Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 151- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana chce, żeby Rodrigo zabrał ją do syna
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 151- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana chce, żeby Rodrigo zabrał ją do syna

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 151 w TV4 w czwartek, 24.01.2013 o godz. 18. Ukryta miłość, odc. 151 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Roselena oferuje Lucianie swoje wsparcie w poszukiwaniach syna. Gala uświadamia Alexię, że ma przyrodniego brata. Dziewczynka chce go poznać. Jana prosi Matilde, żeby pomogła jej spotkać się z Lorenzem. Luciana czyni ojcu wyrzuty, że razem z Rodrigiem nie powiedzieli jej o swoim odkryciu.

Mateo zaczyna tęsknić za Rodrigiem i jego śliczną córką. Roselena chce, żeby Rodrigo zabrał ją do wnuka. On obiecuje, że tak zrobi dopiero wtedy, gdy będzie pewny, że to jego syn. Patricio oznajmia ojcu i rodzeństwu, że pragnie przejść kolejną operację. Roselena nie akceptuje małżeństwa siostry.

Jana i Lorenzo zdobywają poparcie Rodriga. W barze do Gali i Fernanda przyłącza się Mirko. Claudio zarzuca Juliecie, że razem z Galą i Roseleną spiskowały przeciwko jego córce. Julieta wyjaśnia, że jedynym winnym jest Rodrigo, który rozkochał w sobie Lucianę, choć był zaręczony z Galą. Aldo gratuluje Vicky, że zgrabnie naciąga Maximina na kolejne wydatki.

Gala wraca do domu nad ranem w nieprzyzwoitym stanie. Rodrigo zarzuca jej, że nie kryje się przed córką i odsyła do pokoju. Luciana chce, żeby Rodrigo natychmiast zabrał ją do syna.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 24.01.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl