Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 141- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana spotyka swojego synka Matea
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 141- OPIS, STRESZCZENIE: Luciana spotyka swojego synka Matea

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 141 w TV4 w czwartek, 17.01.2013 o godz. 18. Ukryta miłość, odc. 141 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Roselena odkrywa, że Vicky jest kochanką jej męża. Aldo ostrzega Vicky, żeby na siebie uważała, bo Roselena potrafi być jeszcze bardziej niebezpieczna niż Maximino. Pielęgniarka po raz kolejny zwraca uwagę na problemy z Alexią.

Brígida zabranie jej niepokoić Galę i nakazuje wezwać lekarza do dziecka. Maximino wyznaje córce, że zdradzał Roselenę z Vicky i prosi ją o wybaczenie. Jana jest rozczarowana i mówi mu, że zburzył jej wyobrażenie o nienagannym ojcu. Chuy oszustwem udaje się przekonać pielęgnierkę, żeby zaszczepiła Mateo.

Roselena obwieszcza dzieciom, że jej mąż ma kochankę. Luciana przypadkowo spotyka Chuyę z Chelo. Oni dają jej potrzymać przez chwilę Mateo na rękach. Luciana nie rozpoznaje swojego syna. Jana mówi matce, że wiedziała o zdradzie ojca i, choć bardzo ją to zabolało, z czasem mu wybaczy, tak samo jak i jej.

Rodrigo ma pretensję do matki, że zebrała ich, aby zadać im ból. Luciana opowiada ojcu o tym, co czuła, gdy wzięła Mateo w swoje ręce. Wysuwa przypuszczenie, że chłopiec może być jej synem. Claudio jej nie wierzy i proponuje, żeby kontynuowali poszukiwania.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 17.01.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl