Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 140 - OPIS, STRESZCZENIE: Gala zaniedbuje swoją córkę
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 140 - OPIS, STRESZCZENIE: Gala zaniedbuje swoją córkę

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 140 w TV4 w czwartek, 17.01.2013 godz. 17. Ukryta miłość, odc. 140 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Gala mówi Rodrigowi, że tak bardzo kocha córkę, że chce zainstalować kołyskę w swojej sypialni. Aldo przychodzi do mieszkania Vicky i wyznaje, że bardzo mu na niej zależy, oraz że chce jej pomóc uwolnić się do Maximina. Vicky odmawia pomocy i prosi Alda, żeby więcej do niej nie przychodził.

Pielęgniarka mówi Rodrigowi, że Gala zaniedbuje córeczkę i sugeruje mu, aby wezwał pediatrę. Chelo postanawia odstawić alkohol i poświęcić życie Mateo. Claudio pyta Jerónima o Pedra Camposa. Ten daje mu jego namiary.

Vicky śpiewa serenadę Jerónimowi. On zaczyna wypominać jej romans z Maximinem, po czym upada martwy na stół. Vicky wpada w desperację. Dzwoni do Alda i mówi mu o śmierci Jerónima.

Rodrigo dowiaduje się od Alda o zdarzeniu i przekazuje wiadomość ojcu. Vicky czuje się winna. Uważa, że Jerónimo umarł, bo odkrył jej związek z Maximinem. Maximino składa Vicky kondolencje. Roselena słyszy, jak Vicky nazywa Maximina „misiaczkiem”.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 17.01.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl