Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 130 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana rodzi syna i nadaje mu imię Rodrigo
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 130 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana rodzi syna i nadaje mu imię Rodrigo

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 130 w TV4 w czwartek, 10.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 130 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Patricio uspokaja płaczącą Matilde. Jana i Patricio wybierają się do szpitala, w którym przebywa Luciana. Brígida donosi Gali o problemach z Lucianą. Doktor Canales mówi Lorenzowi, że stan Luciany jest poważny.

Julieta i Gala także jadą do kliniki i udają przejęte zdrowiem Luciany. Patricio im nie wierzy i próbuje się ich pozbyć. Sam tymczasem dzwoni do brata i mówi mu o wszystkim, co się dzieje. Claudio prosi Normę, aby była blisko Luciany. Doktor Canales uprzedza Patricia, że jeśli nie ustabilizują ciśnienia Luciany, będą musieli zrobić jej cesarskie cięcie. Patricio podpisuje zgodę.

Luciana widzi, jak jej syn przychodzi na świat. Nadaje mu imię Rodrigo. Do Paz i do Magdy dociera wiadomość o internowaniu Luciany. Don Aquiles proponuje kobietom, że zawiezie je do stolicy, ale one odmawiają pomocy. Przez telefon Paz prosi Lorenza, żeby opiekował się siostrą i nie pozwolił, żeby Roselena się do niej zbliżyła.

Lekarz informuje rodzinę i przyjaciół Luciany, że dziecko urodziło się zdrowe i nic mu nie zgaraża. Roselena je przeklina. Rodrigo dowiaduje się od brata o narodzinach syna. Gala proponuje Roselenie, aby wspólnymi siłami pozbyły się dziecka Luciany.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 10.01.2013 02:05
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl