Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 124 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mówi Roselenie, że nigdy jej nie zaufa
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 124 - OPIS, STRESZCZENIE: Luciana mówi Roselenie, że nigdy jej nie zaufa

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 124 w TV4 w poniedziałek, 7.01.2013 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 124 - STRESZCZENIE ze strony novela.pl. Aldo przypomina Maximinowi, że zawsze we wszystkim go krył i dlatego nie ma prawa nazywać go zdrajcą. Nalega także, żeby zostawił Vicky w spokoju, bo już dość krzywd jej wyrządził. Maximino oznajmia Oscarowi, że Aldo wyjeżdża na bezterminowe wakacje.

update counter

Brígida donosi Roselenie, że jej mąż próbował zabić Alda. Roselena wybiera się do konsorcjum, żeby porozmawiać z Lucianą. Dziewczyna pyta kobietę, dlaczego ją oddała i czy miała coś wspólnego ze śmiercią Aurory. Roselena wyjaśnia, że gdyby Aurora nie zakręciła w głowie Maximinowi, do niczego by nie doszło.

Luciana proponuje konfrontację z Claudiem i Maximinem, ale Roselena odmawia, gdyż twierdzi że ta sprawa dotyczy tylko je obie. Na koniec wyjaśnia, że oddała ją Paz, bo przypominała jej o Aurorze. Aldo radzi Vicky, żeby nie szukała więcej Maximina. Luciana czyni wyrzuty Roselenie, że zataiła przed Claudiem prawdę o tym, że żyje i mówi, że już nigdy jej nie zaufa. Obiecuje jednak, że będzie mogła widywać się z wnukiem, tak samo jak Rodrigo. Roselena całuje ją w policzek i wychodzi.

Brígida mówi Roselenie, że słyszyła jak Jana mówiła Melissie, że zerwała z Borisem.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 07.01.2013 02:00
  • Aktualizacja: 05.01.2013 22:04
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl