Oglądasz: Strona główna » Ukryta miłość, odc. 112 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo przytula i całuje Lucianę
top 10 seriali

Ukryta miłość, odc. 112 - OPIS, STRESZCZENIE: Rodrigo przytula i całuje Lucianę

UKRYTA MIŁOŚĆ odc. 112 w TV4 w środę, 19.12.2012 o godz. 17. Ukryta miłość, odc. 112 - STRESZCZENIE. Roselena nie chce utrzymywać w sekrecie zdrady Maximina, choć Rodrigo na nią naciska. Gala podsłuchuje ich rozmowę. Podczas wizyty u ginekologa Luciana słyszy bicie serca swojego dziecka. Jest wzruszona.

Constanza mówi Rodrigowi o tym, gdzie Jana i Melissa zabrały Lucianę. Don Aquiles szuka Violety w hotelu. Rodrigo zatrzymuje Lucianę, gdy ta opuszcza gabinet. Lekarz gratuluje przyszłym rodzicom. Rodrigo przytula Lucianę i całuje ją.

Roselenie nie podoba się, że jej siostra interesuje się życiem Luciany. Constanza oznajmia jej, że ma prawo sama dobierać sobie przyjaciół, a Luciana jest jej bliska. Violeta zgadza się na spotkanie z Aquilesem. Lastra prosi Nicole, żeby pomogła mu zmienić wygląd. Brígida opowiada Gali przez telefon o rozmowie Constanzy z Roseleną.

Claudio radzi córce, aby trzymała się z daleka od Rodriga. Rodriga pyta Galę o wizytę u ginekologa. Ta odpowiada, że odwołała wizytę i czyni mu wyrzuty, że spotkał się z Lucianą. Stawia mu warunek: pójdzie na kontrolę tylko wtedy, gdy on będzie jej towarzyszył. Magda wyjawia Paz, że don Aquiles jest ojcem Violety. Paz jest w szoku.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Print Screen TELEVISA, TELEVISA
  • Publikacja: 19.12.2012 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl