Oglądasz: Strona główna » Triumf miłości: Jak się skończy serial SPOILER+VIDEO
top 10 seriali

Triumf miłości: Jak się skończy serial SPOILER+VIDEO

Jeśli nie chcecie wiedzieć, jak zakończy się serial "Triumf miłości", nie czytajcie, że miłość aż po grób przysięgną sobie...

update counter

Miłość aż po grób przysięgną sobie oczywiście Maria (Maite Perroni) i Maximiliano (William Levy). Ale zanim do tego dojdzie, zakochanych i ich rodziny czeka jeszcze mnóstwo komplikacji.

Patrz też: Triumf miłości: Latynoska superprodukcja od 26 maja w TV 4

Victoria (Victoria Ruffo), która w rzeczywistości jest matką Marii, będzie się sprzeciwiała związkowi jej pasierba Maximiliana z ubogą dziewczyną z sierocińca, która dopiero rozpoczyna karierę w modelingu. Dlatego będzie chciała, by mężczyzna znów zainteresował się swoją dawną narzeczoną, również modelką, Ximeną (Dominika Paleta).

Maximiliano Sandoval będzie myślał że Ximena jest w ciąży i nosi jego dziecko, a  tymczasem to wcale nie dziecko Maximiliana, lecz Guillerma (Guillermo Garcia Cantu). Tymczasem okaże się, ze i Maria jest w ciąży, ale poświeci swoje szczęście, by ukochany wypełnił wolę matki.
Maria odsunie się od Maximiliana i wtedy zakocha się w niej fotograf, Alonso (Mark Tacher), ale Maria wciąż będzie kochać ojca swego dziecka.

>>> Zobacz STRESZCZENIA odcinków serialu Triumf miłości

Sielankę Maximiliano i Ximeny zniszczy biologiczna matka chłopaka, która, jak się okaże, wcale nie umarła, tylko siedziała w więzieniu. Leonela (Monica Ayos) będzie spiskowała z Guillermo i ujawni, że ten ma romans z żoną Maximiliana. Sandoval dowie się, że Maria jest z nim w ciąży i wróci do niej.

Mniej więcej w tym czasie Victoria dowie się wreszcie, ze Maria Desamparada jest jej córką. Niestety, Maria zostanie wtedy porwana i matkę czekać będzie długa batalia o życie córki. Tym bardziej, że Desamparada zostanie zakażona tajemniczym wirusem, który zabije Alonsa.

Drobnoustrojem zarazi się też Max, który będzie się opiekował Marią po uwolnieniu jej z rąk porywaczy, ale  oboje wyleczą się. Kara spotka za to Guillerma i Ximenę: oboje zginą w wypadku samochodowym. Zaś Maria i Maximiliano staną na ślubnym kobiercu. To będzie prawdziwy triumf ich miłości!

Katarzyna Jaraczewska

  • Autor: Katarzyna Jaraczewska
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TV 4
  • Publikacja: 05.07.2011 14:15
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:47
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl