Oglądasz: Strona główna » "Szpital" odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarze zajmują się rannymi po wybuchu bomby w szkole
top 10 seriali

"Szpital" odc. 126 - opis, streszczenie: Lekarze zajmują się rannymi po wybuchu bomby w szkole

"Szpital" odc. 126 we wtorek, 12.11.2013 o godz. 17 w TVN. " Szpital" odc. 126 - streszczenie: Na oddział ratunkowy docierają kolejno karetki z poszkodowanymi w czasie wybuchu bomby w szkole. Pierwszą pacjentką jest Monika Adamowicz – nauczycielka i żona dyrektora. Kobieta ma ranną rękę, w którą wbił się duży odłamek szkła.

Kolejny pacjent to Maciek Bartela, który ma poparzoną rękę i rozbite czoło. Najbardziej poszkodowana jest Kalina Grajkowska. Dziewczyna jest ciężko poparzona i jej stan pogarsza się z każdą minutą. Pacjentami zajmują się dr Piotr Wójtowicz i dr Dominika Gajda.

Monika Adamowicz ma romans z Maćkiem Bartelą. Kobieta nakłamała chłopakowi, że mąż źle ją traktuje, dlatego Maciek postanowił zabić rywala podkładając bombę w jego gabinecie. Niestety Kalina Grajkowska – była dziewczyna Maćka, chcąc go powstrzymać weszła do pokoju dyrektora i tym samym znalazła się w samym centrum eksplozji.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: tvnplayer.pl
  • Publikacja: 12.11.2013 02:00
  • Aktualizacja: 11.11.2013 20:48
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl