Oglądasz: Strona główna » "Rodzinka.pl" 5 sezon. Pierwsza Komunia Kacperka. Zosia szkoli Boskiego z wiedzy o grzechu
top 10 seriali

"Rodzinka.pl" 5 sezon. Pierwsza Komunia Kacperka. Zosia szkoli Boskiego z wiedzy o grzechu

Dla Kacperka Boskiego (Mateusz Pawłowski) z "Rodzinki.pl" nadchodzi wielki dzień - Pierwsza Komunia Święta. W 119 odcinku "Rodzinki.pl" syn Natalii (Małgorzata kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) przygotowuje się do sakramentu. Wypytuje o wszystko rodziców, a Zosia (Emilia Dankwa) szkoli przyjaciela z wiedzy o grzechu...

"Rodzinka.pl" 5 sezon odcinek 119 w piątek, 25.10.2013, o godz. 20:45 w TVP2

Kacper Boski przygotowuje się do swojej Pierwszej Komunii. Już kilka dni przed sakramentem ogląda wraz z rodzicami zdjęcia, na których Ludwik (Tomasz Karolak) pozuje w albie. Chłopiec nie może zrozumieć, dlaczego ojciec założył do kościoła sukienkę. Boski żartuje z syna mówiąc, że on nie tylko pójdzie w albie po ojcu, ale założy też rajstopy po matce.

Przeczytaj koniecznie: "Rodzinka.pl". Małgorzata Kożuchowska bez pracy. Koniec "Rodzinki.pl"?

Wkrótce okazuje się, że rzeczywiście Kacper przyjmie komunię w odziedziczonym stroju. W przygotowaniach pomaga rezolutna Zosia (Emilia Dankwa), która szkoli przyjaciela z wiedzy o grzechu.

Na każdym kroku wytyka mu to, z czego mógłby się wyspowiadać. Kacper ma również problem z zapamiętaniem pacierza. Gdy Ludwik przepytuje go z aktów, wychodzi na jaw, że mały Boski myli akt wiary z aktem nadziei.

Sprawdź: Co nowego w "Rodzince.pl" - WSZYSTKIE SZCZEGÓŁY

W końcu nadchodzi długo oczekiwany dzień. Boscy są bardzo zdenerwowani. Kuba (Adam Zdrójkowski) widząc stres rodziców cieszy się, że ma to już za sobą. Tuż przed samym wejściem do kościoła Kacperek przewraca się i wpada prosto do kałuży. Wypadek oczywiście powoduje, że Natalia każe zdjąć małemu znienawidzoną albę.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu "Rodzinka.pl"? Polub nas na Facebooku!

 

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: vod.tvp.pl
  • Publikacja: 25.10.2013 13:30
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:46
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl