Oglądasz: Strona główna » Przyjaciółki sezon 3. Co się wydarzy w Przyjaciółkach 3? Rozwód Anki i Pawła, czy Patrycja i Michał będą razem?
top 10 seriali

Przyjaciółki sezon 3. Co się wydarzy w Przyjaciółkach 3? Rozwód Anki i Pawła, czy Patrycja i Michał będą razem?

Ostatni odcinek Przyjaciółek 2 sezon w czwartek, 23.05.2013, o godz. 21:00 w Polsacie. W ostatnim 26 odcinku serialu Przyjaciółki sezon 2 Anka (Magdalena Stużyńska) przyłapuje Pawła (Bartek Kasprzykowski) w łóżku z Sylwią (Dominika Kojro), a Patrycja (Joanna Liszowska) w ostatniej chwili rezygnuje ze ślubu z Michałem (Marcin Rogacewicz) i ucieka sprzed ołtarza. Czy Anka rozwiedzie się z niewiernym mężem? Czy Patrycja i Michał będą razem? Co wydarzy się w serialu Przyjaciółki 3 sezon?

Ostatni, 26 odcinek Przyjaciółek 2 to zaskakujący finał serialu. Patrycja (Joanna Liszowska) przygotowuje się do ślubu z Michałem (Marcin Rogacewicz). Tuż przed rozpoczęciem ceremonii matka narzeczonego sugeruje Kochan, że powinna zrezygnować i porzucić jej syna, ponieważ nigdy nie da mu dzieci i unieszczęśliwi go swoją bezpłodnością. Dziewczyna do ostatniej chwili waha się, czy powinna wyjść za ukochanego. W końcu postanawia uciec i pozostawia Michała samego przed ołtarzem.

>>> Przyjaciółki 2 sezon odcinek 26 ostatni. Koniec miłości Ingi i Piotra - zdjęcia

Anka (Magdalena Stużyńska) ma nadzieję, że jej mąż skończył już z przelotnymi romansami. Nie wie, że ukochany zdradza ją z recepcjonistką. Za namową Ingi (Małgorzata Socha) idzie jednak do hotelowego pokoju. Zastaje tam Pawła (Bartłomiej Kasprzykowski) z Sylwią (Dominika Kojro).

>>> Przyjaciółki - więcej o serialu

Co wydarzy się w Przyjaciółkach 3?

Prawdopodobnie miłość Patrycji i Michała okaże się silniejsza i mimo intryg matki chłopaka nadal będą próbowali ze sobą być. Anka natomiast może mieć dosyć romansów męża i postanowi się z nim rozwieść. Czy tak będzie? Tego dowiemy się za kilka miesięcy!

Chcesz wiedzieć więcej o serialu Przyjaciółki? Polub nas na Facebooku!

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA, AKPA/ ipla.tv, ipla.tv
  • Publikacja: 24.05.2013 07:39
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:57
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl