Oglądasz: Strona główna » PRZYJACIÓŁKI, odcinek 5. Joanna LISZOWSKA ZAZDROSNA o chłopaka. MICHAŁ ZDRADZI PATRYCJĘ z Oliwią? ZDJĘCIA
top 10 seriali

PRZYJACIÓŁKI, odcinek 5. Joanna LISZOWSKA ZAZDROSNA o chłopaka. MICHAŁ ZDRADZI PATRYCJĘ z Oliwią? ZDJĘCIA

Serial PRZYJACIÓŁKI, odc. 5 w czwartek, 4.10.2012, o godz. 22 w telewizji Polsat. W 5 odcinku serialu Przyjaciółki pojawia się OLIWIA (Katarzyna Galica), koleżanka Patrycji Kochan (Joanna Liszowska). Oliwa wpada z wizytą do Patrycji akurat wtedy gdy jej mąż wyjeżdża. Oliwia od razu zwraca uwagę na Michała (Marcin Rogacewicz), chłopaka Patrycji. Przebiegła kobieta nie cofnie się przed nim, by zaciągnąć Michała do łóżka. Czy Michał zdradzi Patrycję z Oliwią?

Przyjazd Oliwii zbiega się w czasie z dramatyczną diagnozą lekarza, który informuje Patrycję, że przez zaburzenia hormonalne nie może mięć dzieci. Jedyną szansą na macierzyństwo jest dla Patrycji zabieg in vitro. Czy Michał zgodzi się w końcu na dziecko i sztuczne zapłodnienie?

Jakby tego było mało odwiedziny koleżanki Oliwii przysporzą jej kolejnych zmartwień. Oliwia zagnie parol na Michała. Zupełnie nie będzie przejmowała się Patrycją i swoim mężem, który właśnie wyjechał.

Niczego nieświadoma Patrycja pozna Oliwię ze swoimi przyjaciółkami i zaprosi rywalkę na wspólne bieganie.

Podczas treningu Oliwia uda, że doznała kontuzji i potrzebuje pomocy masażysty. Perfidna kobieta chce, aby to Michał, jako profesjonalny rehabilitant, przyniósł jej ukojenie w cierpieniu. Uczynny Michał od razu zabierze się za masowanie Oliwii.

Czy Michał skusi się na wdzięki Oliwii i zdradzi Patrycję?

PRZYJACIÓŁKI serial ONLINE - wszystkie ODCINKI ONLINE >>>

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Polsat
  • Publikacja: 05.10.2012 07:36
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:57
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl