Oglądasz: Strona główna » PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 12. JERZY i DOROTA biorą ślub. ANKA ZAŁAMANA
top 10 seriali

PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 12. JERZY i DOROTA biorą ślub. ANKA ZAŁAMANA

PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odcinek 12 (odc. 51) w niedzielę, 12.05.2013, w TVN. W 12 odcinku PRZEPIS NA ŻYCIE sezon 4 Jerzy (Borys Szyc) wiąże swoją przyszłość z Dorotą (Urszula Grabowska)! O tym, że Jerzy i Dorota planują ślub Anka (Magdalena Kumorek) dowiaduje się od Elki (Magdalena Popławska). Anka jest załamana, kiedy dowiaduje się, że ukochany wybrał jej rywalkę. Czy Jerzy weźmie ślub z Dorotą? Czy Anka będzie z Jerzym?

PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odc. 12. ANDRZEJ ARESZTOWANY. Beatka zostawia Żabcię - ZDJĘCIA >>>

Anka (Magdalena Kumorek) nie wyobraża sobie swojego życia bez Jerzego (Borys Szyc). Opowiada Mani (Aleksandra Radwańska) o swoim uczuciu do kucharza. Wygląda jednak na to, że ten nie zamierza wiązać swojej przyszłości z Anką... Knappe postanawia związać się na stałe z Dorotą (Urszula Grabowska)!

PRZEPIS NA ŻYCIE - więcej o serialu

O tym, że Jerzy przygotowuje się do ślubu z Dorotą, Anka dowiaduje się od Elki (Magdalena Popławska). Początkowo Adamowicz uznaje, że to plotka, która ma ją skłócić z ukochanym. Wkrótce jednak dociera do niej, że może to być prawda, ponieważ była żona Knappe od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana i nie ma interesu w tym, aby mieszać w jej związku.

Po powrocie do domu Anka znajduje w swojej skrzynce na listy zaproszenie na ślub! Jerzy rzeczywiście chce ożenić się z Dorotą. Właścicielka PRZEPISU drze zaproszenie, a przed wyjazdem do Włoch chce po raz ostatni rozmówić się z ukochanym...

Czy Jerzy po spotkaniu z Anką dojdzie do wniosku, że tylko ją kocha? Czy dojdzie do ślubu Jerzego i Doroty?

PRZEPIS na ŻYCIE 4 sezon odcinek 12 (odc. 51) w niedzielę, 12.05.2013, o godzinie 21:00 w TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PRZEPIS na ŻYCIE? Polub nas na FACEBOOKU!

ewydanie

natm

  • Autor: natm
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: TVN, TVN/X-NEWS
  • Publikacja: 06.05.2013 12:30
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:41
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl