Oglądasz: Strona główna » Prawdziwe uczucie odc. 152 - opis, streszczenie: Nikki chce mieć dziecko z Guzmanem
top 10 seriali

Prawdziwe uczucie odc. 152 - opis, streszczenie: Nikki chce mieć dziecko z Guzmanem

"Prawdziwe uczucie" odcinek 152 w środę, 16.04.2014 o godz. 16 w TV6. "Prawdziwe uczucie" odcinek 152 - streszczenie. Roy obiecuje Liliane, że będzie cierpliwie czekał, aż zapomni o Guzmanie. Nikki marzy o tym, by pewnego dnia mieć dziecko z Guzmanem. Guzmán namawia ją, żeby porozmawiała z ojcem o ich związku.

Carlos domyśla się, że scenariusz, jaki dała mu Adriana, tak naprawdę napisała Victoria i opowiada historię ich nieszczęśliwej miłości. Operacja córeczki Kendry kończy się powodzeniem.

Aníbal złości się na Guzmana, że rozkochał w sobie jego obie wnuczki. Guzmán wyjaśnia, że nigdy nie dawał Lilianie żadnych nadziei na to, że będą razem. Liliana jest zazdrosna o relacje ojca z Victorią. Arriaga przywołuje ją do porządku. Adriana odkrywa, że Abigail żyje. Ostrzega siostrę, że jeśli zdobędzie dowody przeciwko Aníbalowi, nie zawaha się ich wykorzystać w sądzie.

Roy mówi Victorii o incydencie w stajni podczas wesela. Wyznaje także, że jego małżeństwo z Nikki było ustawione, a jego prawdziwą miłością jest Liliana. Carlos i Adriana całują się.


>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali


ewydanie

oprac. AgP

  • Autor: oprac. AgP
  • Agencja foto: TELEVISA
  • Publikacja: 16.04.2014 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 16:00
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl