Jak się zakończy POKOJÓWKA NA MANHATTANIE, telenowela emitowana w TV Puls od 5 marca 2012? OSTATNI ODCINEK Pokojówki na Manhattanie we wtorek, 6.11.2012, ale juz teraz zdradzamy co się wydarzy w 163 odcinku serialu Pokojówka na Manhattanie i jak się skończy telenowela.
Marisa (Litzy) wyzywa Sarę (Vanessa Villela), która porwała Lalo (Jorge Garcia), żeby zabrała ją w zamian za syna. Richard i Tomas stają twarzą w twarz z ludźmi Polaka (Jorge Hernandez). Bruno (Juan Pablo Llano) zostaje ranny. Cristobal (Eugenio Siller) i Víctor (Paulo Quevedo) przedostają się do domu i wyciągają z niego Lalo. Sara podąża ich tropem.
Estanislao strzela do Witolda i zabija go. Później wymierza do Cristobala, ale nie udaje mu się oddać strzału, bo zostaje trafiony z broni Calixty (Marisela Gonzalez). Sara zostaje przyłapana na próbie zabicia Marisy. Aresztowana, trafia do więzienia.
Marisa i Stella wybierają się do niej z wizytyą. Sara wyrzeka się własnej matki i nakazuje im obu nigdy więcej nie wracać. Víctor zapisuje się do grupy Anonimowych Alkoholików. Z pomocą Oscara, Calixta odnajduje swoich braci.
Yaya (Karina Mora) wiąże się z Tomasem. Goyo (Rodrigo Mejía) i Belinda (Maite Embil) przeprowadzają się do innego domu. Jerome (Aneudy Lara) spełnia swoje marzenie i zostaje trenerem drużyny koszykarskiej. Marisa i Cristóbal pobierają się.
Dodę złapaliśmy na pokazie Macieja Zienia 19 października 2012.
Pokaz kreacji Macieja Zienia 19 października 2012 r.
Kalina Bel Sira: - Jeden zabieg, jedna godzina, jeden rozmiar mniej. W miejscu poddanym zabiegowi spada ...

Już dziś rozpocznie się Orange Warsaw Festival 2013. Artyści wystąpią na warszawskim Stadionie Narodowym. Gwiazdą ...
więcej
Niedawno DzikiStyl Company zachwycił widzów, wygrywając finał Tylko taniec 3, a już kolejni uzdolnieni tancerze ...
więcej
Dziś szczególny dzień dla fanów Beyonce. Artystka będzie gwiazdą Orange Warsaw Festival. W Polsce zaśpiewa ...
więcej