Oglądasz: Strona główna » Pokojówka na Manhattanie, odc. 162 - OPIS, STRESZCZENIE: Cristobal i Marisa jadą do domku gdzie Sara ukryła Lala
top 10 seriali

Pokojówka na Manhattanie, odc. 162 - OPIS, STRESZCZENIE: Cristobal i Marisa jadą do domku gdzie Sara ukryła Lala

POKOJÓWKA NA MANHATTANIE odc. 162 w TV Puls w poniedziałek 5.11.2012 o godz. 13.30. POKOJÓWKA NA MANHATTANIE odc. 162 - STRESZCZENIE. Marisa dowiaduje się o porwaniu Lala i natychmiast zawiadamia Cristobala. Dla zmylenia tropu, Estanislao i Sara przesiadają się w inny samochód. Catalina dzwoni do Bruna. Chce, żeby ten opowiedział jej, co się dzieje, ale on ja zbywa.

Sara i Estansialo zatrzymują się w domu znajomych Sary. Estanislao zamyka Sarę, aby nie przeszkodziła mu w dalszych planach. Następnie dzwoni do Marisy i proponuje wymianę: Calixta za Lala. Bruno zjawia się w domu Marisy i oferuje swoją pomoc. Twierdzi, że przypuszcza, gdzie mogła ukryć się Sara.

Oscar dociera do siostry Calixty, Beatriz. Opowiada jej o tym, jak od dłuższego czasu Calixta próbuje ją znaleźć. Cristóbal, Marisa i Víctor jadą do domku, w którym zatrzymali się Estansialo i Sara. Marisa krzyczy do Sary, żeby wiedziała, że czeka na nią na zewnątrz.

>>> Chcesz dostawać streszczenia na e-mail? Zapisz się na naszą listę miłośników seriali

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: tv puls
  • Publikacja: 05.11.2012 02:00
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:55
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl