Oglądasz: Strona główna » Pierwsza miłość: Siostra Radka Patrycja zostanie GALERIANKĄ
top 10 seriali

Pierwsza miłość: Siostra Radka Patrycja zostanie GALERIANKĄ

Patrycję (Martyna Kubicz),  16-letnia, młodsza siostra Radka (Mateusz Banasiuk) wpadnie w nie lada kłopoty. Jej koleżanka Mirka (Zofia Domalik) wciągnie ją w sponsoring. Patrycja zostanie galerianką!

Patrycja pozazdrości Mirce nowych ciuchów i gadżetów. Tyle, że koleżanka nie kupuje ich za kieszonkowe, które dostaje od rodziców. Szybko wtajemniczy Patrycję w swój sekret.

Tak naprawdę naciąga bowiem bogatych facetów w galeriach handlowych. Za drogie ciuchy i biżuterię, odwdzięcza się towarzystwem. Kiedy dziewczyny udają się razem do galerii handlowej, Mirka da Patrycji pokazową lekcję. Początkowo siostra Radka nie zechce być galerianką.

Kiedy jednak skończy jej się kieszonkowe, zmieni zdanie. I zaczną się prawdziwe kłopoty nie tylko dla dziewczyny, ale i dla Radka. W dodatku Patrycja nie powie Radkowi o wywiadówce w szkole i złych stopniach.

O tym, co naprawdę robi siostra Radka, powie chłopakowi mikser. To on zauważy, co tak naprawdę robi nastolatka w centrum handlowym: podrywa obcych facetów!

Brat będzie wściekły, że zaniedbuje szkołę. Jakby tego było mało niespodziewanie odwiedzi ich mama. W jej obecności Radek będzie trzymał stronę siostry. Na osobności jednak da jej ostatnią szansę na poprawę.

Niestety,  zabawa w galerianki skończy się dla jednej z nastolatek tragicznie!

  • Autor:
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ATM Grupa
  • Publikacja: 26.04.2012 10:03
  • Aktualizacja: 05.10.2012 14:26
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl