Oglądasz: Strona główna » Pierwsza miłość odc. 1711. Śmierć Igora z Pierwszej miłości. Kto zabił Igora? - zdjęcia
top 10 seriali

Pierwsza miłość odc. 1711. Śmierć Igora z Pierwszej miłości. Kto zabił Igora? - zdjęcia

W serialu Pierwsza miłość ślub Sabiny (Urszula Dębska) i Igora (Rafał Mohr) daje początek tragicznym wydarzeniom, które kończą się tajemniczym morderstwem i śmiercią Igora. W Pierwsza miłość  odcinek 1711 w piątek, 17.05.2013, Grażyna (Grażyna Wolszczak) znajduje w mieszkaniu córki zwłoki jej męża. Kto zabił Igora z Pierwszej miłości?

update counter

PIERWSZA MIŁOŚĆ. Marysia nago w łóżku po nocy z Szymonem. Czy ZDRADZIŁA HUBERTA? - ZDJĘCIA >>>

W 1709 odcinku serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ tuż przed ślubem z Igorem Sabina dowiaduje się w kościele rodzina, która oskarżyła Natana (Krzysztof Kwiatkowski) o doprowadzenie do śmierci pacjenta, kłamała, a nakłonił ją do tego Igor.

Sabina nie wierzy, by Igor świadomie mógł działać na niekorzyść Natana. Lekarz potwierdza jednak niekorzystną dla adwokata wersję wydarzeń. Kaczmarczyk nie przyznaje się jednak do stawianych mu zarzutów. Sugeruje narzeczonej, że sama powinna osądzić, komu wierzy - jemu czy Natanowi.

PIERWSZA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Zaślepiona miłością Sabina decyduje się wyjść za Igora. W PIERWSZA MIŁOŚĆ odcinek 1710 po powrocie z wesela Między Igorem a Sabiną dochodzi do awantury. Zdenerwowany adwokat zadaje żonie silny cios. Ta uderza głową o kant stołu i traci przytomność. Karetka zabiera ją nieprzytomną do szpitala. Natan jest przekonany, że to Igor tak ją urządził. Nie wierzy w jego historię o upadku ze schodów.

Wkrótce przekazuje Grażynie smutną informację. W wyniku odniesionych obrażeń jej córka poroniła. Rodzina i przyjaciele Igora zjawiają się w szpitalu. Wszyscy chcą zemścić się na mężu Sabiny za to co jej zrobił. Grażyna szarpie się z zięciem, a ten nie szczędzi jej mocnych słów.

Policja zabiera Kaczmarczyka na przesłuchanie. Grzegorz (Jan Jankowski) wraca z zagranicznego szkolenia. Gdy dowiaduje się o ostatnich wydarzeniach, wpada we wściekłość. Postanawia sam rozprawić się z Igorem.

W 1711 odcinku PIERWSZEJ MIŁOŚCI Radek (Mateusz Banasiuk) czuje się winny tego, co stało się Sabinie. Nie może sobie darować, że pozwolił Igorowi ją skrzywdzić. Zdenerwowany zarzeka się, iż go zabije.

W szpitalu dochodzi do kłótni Kaczmarczyka z Grażyną. Adwokat znów traci nad sobą panowanie i odpycha Wekslerową. Gdy Grzegorz dowiaduje się, jak Igor potraktował jego partnerkę, jest wściekły. Grozi, że adwokat tego pożałuje. Sabina prosi matkę, by zabrała z mieszkania Igora jej rzeczy. Kiedy Grażyna zjawia się na miejscu, znajduje zięcia martwego.

Kto zabił Igora z PIERWSZEJ MIŁOŚCI?

Po tajemniczym morderstwie Igora policja rozpoczyna śledztwo. Główną podejrzaną jest Grażyna. Nieoczkiwanie Grzegorz przyznaje, że feralnego dnia był w mieszkaniu adwokata. W 1712 odcinku PIERWSZEJ MIŁOŚCI znajomi Sabiny zastanawiają się, jak powiedzieć jej o tym, że straciła męża i poroniła ciążę. Są w szoku po tym, co się stało. Jedynie Karol jest zadowolony ze śmierci Igora.

Radek jest w fatalnej formie. Wydaje się być przerażony. Grzegorz zostaje aresztowany. Jego wizyta w domu Igora w dniu zabójstwa adwokata sprawiła, że staje się on głównym podejrzanym. Olgierd (Andrzej Grabowski) obwinia Grażynę i Karola o śmierć syna. Zaczyna im grozić.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: ATM Grupa
  • Publikacja: 17.05.2013 06:50
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:48
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl