Oglądasz: Strona główna » Pierwsza Miłość, odc. 1175 - streszczenie, co się wydarzy
top 10 seriali

Pierwsza Miłość, odc. 1175 - streszczenie, co się wydarzy

Jutro o 18 w stacji Polsat kolejny, już 1175 odcinek serialu "Pierwsza Miłość". Co ciekawego wydarzy się w tym epizodzie? U nas dowiesz o tym już dziś. Na SE.PL streszczenie odcinka.

Na zajęciach z podstaw marketingu Sabina odczytuje przygotowany referat przed resztą studentów. Wszyscy są pod wrażeniem, z wyjątkiem Aleksa, który wie, że praca jest plagiatem. Nie zamierza on karać studentki, a wprost przeciwnie chce dać jej drugą szansę. Będzie miała okazję poprawić się, pisząc następny referat, ale tym razem samodzielnie.

Po zajęciach Aleks proponuje Mikserowi asystenturę w zespole analityków na uczelni. Wykładowca jest przekonany, że Mikołaj ze swoimi zdolnościami i umiejętnościami doskonale pasowałby do prowadzonej pod jego okiem grupy badawczej.

Przeczytaj koniecznie: Pierwsza miłość odc. 1174 - co się wydarzy

Grażyna rozmawia z Błażejem na temat Sabiny. Najbardziej niepokoi ją to, skąd jej córka ma pieniądze. Błażej uspokaja Grażynę. Obiecuje jej, że postara się wyciągnąć od Sabiny jakieś informacje na ten temat.

W ferworze kłótni z ojcem, Emilka postanawia ubiegać się o posadę sołtysa w Wadlewie. Jej optymizmu nie podziela Patryk, który nie do końca wierzy w jej predyspozycje i umiejętności do objęcia tego stanowiska.

Łukasz próbuje namówić Annę na następną randkę. Ta nie daje jednak za wygraną i kolejny raz stara się zdefiniować relacje jakie są między nim, a Kingą. Końcówkę ich rozmowy słyszy Żukowska. Jest szczerze oburzona faktem, że Łukasz i Anna obgadują ja za jej plecami. 

(ac)

  • Autor: (ac)
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: Brak agencji, materiały prasowe
  • Publikacja: 28.10.2010 18:54
  • Aktualizacja: 12.04.2011 19:52
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl