Oglądasz: Strona główna » Pierwsza miłość. Morderstwo po ślubie Sabiny i Igora. Tajemnicza śmierć Igora - zdjecia
top 10 seriali

Pierwsza miłość. Morderstwo po ślubie Sabiny i Igora. Tajemnicza śmierć Igora - zdjecia

Ślub Sabiny i Igora w serialu Pierwsza miłość odcinki 1708-1709 (emisja w telewizji Polsat 14-15.05.2013) to początek tragedii jaka spotka jednego z głównych bohaterów Pierwszej miłości. Tuż po ślubie Sabiny Weksler (Urszula Dębska) i Igora Kaczmarczyka (Rafał Mohr) pan młody zostaje zamordowany. Morderstwo w Pierwszej miłości - kto zabił Igora z Pierwszej miłości. Okazuje się, że wiele osób miało motyw, by zabić właśnie męża Sabiny.

update counter

PIERWSZA MIŁOŚĆ. MARYSIA i SZYMON w łóżku. Aneta ZAJĄC POCIESZA się po Krawczyku >>>

Ślub Sabiny i Igora z PIERWSZEJ MIŁOŚCI zapoczątkuje makabryczne wydarzenia w serialu, które skończą się śmiercią jednego z głównych bohaterów.

W serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ odcinek 1708-1709 w gotyckim kościele między ulicami Szewską i Łaciarską we Wrocławiu w zimowej scenerii Sabina i Igor wypowiadają sakramentalne "tak". Ceremonia stanęła jednak pod znakiem zapytania kiedy Grażyna Weksler (Grażyna Wolszczak) odebrała telefon ze szpitala.

Wyszło na jaw, że przed ślubem Igor próbował pozbyć się rywala. Namówił rodzinę zmarłego pacjenta, by całą winę za śmierć chorego zrzuciła na Natana (Krzysztof Kwiatkowski), lekarza, któremu sposobała się Sabina.

Igorowi po raz kolejny udaje się przekonać Sabinę, że jest niewinny. Niestety zakochana Sabina do tego stopnia ślepo ufa Igorowi, że już po chwili wypowiada słowa przysięgi małżeńskiej. Ani Grażyna, ani Karol (Karol Strasburger) nie są w stanie powstrzymać córki przed ślubem z Igorem.

PIERWSZA MIŁOŚĆ - więcej o serialu >>>

Tuż po ślubie Sabiny i Igora dochodzi do zabójstwa. W Pierwsza miłość odcinek 1711 w piątek, 17.05.2013 Igor zostaje brutalnie zamordowany. Podejrzani będą dosłownie wszyscy, którzy byli na ślubie. Wiele osób miało motyw, by się go pozbyć, bo po weselu Igor dotkliwie bije Sabinę, która traci ich dziecko.

Śmierć Igora z Pierwszej miłości w 1711 odcinku serialu.

Chcesz wiedzieć więcej o serialu PIERWSZA MIŁOŚĆ? Polub nas na FACEBOOKU

Ag

  • Autor: Ag
  • Źródło: se.pl
  • Agencja foto: AKPA
  • Publikacja: 14.05.2013 20:10
  • Aktualizacja: 11.08.2014 15:48
comments powered by Disqus

seriale

galerie

Galerie Plebiscytowe

Newsletter

Wiadomości z se.pl