koperta

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 19-28. Pierwszy POCAŁUNEK ELISY i DAMIANA. Gael zdradza Damianowi, że kocha Elisę

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI, OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI 19-28, OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ODC 19-28, OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ODCINKI, OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ODCINKI 19-28, OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI ODCINKI STRESZCZENIA, OTCHŁAŃ NAMIĘTN
|

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odcinki 19-28 od poniedziałku, 18.02.2013, do piątku, 22.02.2013. Co się wydarzy w telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Jak potoczą się losy Elisy (Angelique Boyer) i Damiana (David Zepeda)? OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 19-28 - STRESZCZENIA ODCINKÓW z całego tygodnia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? W OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 23 w środę, 20.02.2013, pierwszy pocałunek Elisy i Damiana.

Najnowsze odcinki seriali, ciekawostki z planów! Superseriale.pl na komórce i tablecie!

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI. David ZEPEDA kontra Mark TACHER - DAMIAN i GAEL - który przystojniejszy? >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 19 - poniedziałek, 18.02.2013

Po pocałunku z lekarzem Carmina udaje skruszoną i ucieka. Florencia opowiada przyszłej teściowej o pomocy, jaką ona i Damian otrzymali od Gaela i Elisy. Alfonsina nie chce, żeby jej syn przedstawiał takich znajomych swojej narzeczonej. Damian uprzedza matkę, że czeka ich rozmowa na temat Lucia i Gabina.

Augusto skarży się na Gaela, że nie pomaga mu w problemach. Gael broni się i mówi, że ma już dość jego apatii oraz braku zaangażowania. Augusto przypomina Gaelowi, że nie prosił go o pomoc i w każdej chwili może odejść. Florencia prosi Sabrinę, żeby opowiedziała jej o przyjaciołach Damiana, zwłaszcza o Elisie. Tak dowiaduje się o dziecięcym wybryku Damiana i Elisy, przez który on musiał opuścić Ermitę.

Florencia jest zła na Damiana, że nigdy nie opowiedział jej tej historii i przemilczał fakt, że on i Elisa kiedyś ze sobą chodzili. Damián uspokaja narzeczoną i wyjaśnia, że powodem ich ucieczki były rodzinne problemy. Paolo mówi Elisie, że będzie jego. Elisa nazywa go szaleńcem i prosi, żeby zostawił ją w spokoju.

Damian zaprasza Gaela na swoje zaręczyny. Gael odmawia przez wzgląd na Alfonsinę i wypomina przyjacielowi, że nigdy nie odpisał na żaden jego list. Damian wyjaśnia, że o nich nie wiedział. Przyjaciele dają sobie uścisk. Augusto wygania Elisę z domu. Damian spotyka Elisę zapłakaną i namawia ją, żeby mu się wyżaliła. Ona mówi mu o cierpieniu, jakie musi znosić od śmierci matki. Florencia złości się, gdy widzi narzeczonego w objęciach Elisy.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI - więcej o serialu >>>

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 20 - poniedziałek, 18.02.2013

Florencia jest zazdrosna o Damiana i ubliża Elisie. Damian domaga się od narzeczonej większego szacunku dla Elisy. Dolores mówi Augustowi, że jest niesprawiedliwy dla córki i pewnego dnia będzie żałował swojego zachowania. Augusto radzi jej opuścić hacjendę, zanim sam ją przepędzi. Dolores wyzywa go i dodaje, że nigdzie nie znajdzie drugiej tak głupiej kobiety, która wytrzyma z nim i jego żoną.

Florencia chce zerwać definitywnie z Damianem i wrócić do stolicy. Alfonsina przekonuje ją, żeby nie dała się pokonać Elisie. Damian opowiada ojcu Lupe o kłótni z Florencią i zerwaniu narzeczeństwa. Tłumaczy, że nie mógł postąpić inaczej jak stanąć w obronie Elisy, która na dodatek płakała. Ksiądz opowiada mu o trudnym życiu Elisy, obojętności ojca, cierpieniu po stracie matki i nienawiści Carmen, która oskarża ją o zabicie syna.

Edmundo odwiedza Carminę i zaczyna ją uwodzić. Florencia idzie za radą Paolo i szuka Elisy, aby przeprosić ją za swoje zachowanie oraz zaprosić na uroczystość. Elisa odpowiada, że Alfonsina z pewnością nie byłaby zadowolona z jej obecności na przyjęciu. Florencia proponuje, żeby powiedziały, że są przyjaciółkami. Augusto spotyka Edmunda w swoim domu i domaga się wyjaśnień.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 21 - wtorek, 19.02.2013

Gael wyznaje Elisie miłość. Dziewczyna odpowiada jednak, że kocha go jak brata. Augusto chce wiedzieć, czy córka zamierza wrócić do domu. Paloma jest podekscytowana z powodu zbliżającego się przyjęcia zaręczynowego przyjaciela. Elisa wyznaje jej, że kocha Damiana. Florencia godzi się z Damianem. Augusto przeprasza córkę za złe zachowanie.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 22 - wtorek, 19.02.2013

Paloma radzi Elisie, by walczyła o Damiana, póki nie jest żonaty. Alfonsina odwiedza Elisę i ponawia zaproszenie na przyjęcie zaręczynowe syna. Carmina udaje zawstydzoną tym, co zdarzyło się między nią a Edmundem. Gael i Paloma idą na przyjęcie zaręczynowe Damiana i Florencii. Również Elisa decyduje się do nich dołączyć. Gdy wchodzi do salonu, wszyscy wokół są pod wrażeniem jej urody.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 23 - środa, 20.02.2013

Damian, podobnie jak Gael, jest zazdrosny, widząc przyjaciółkę tańczącą z Paolem. Gdy mężczyzna wręcza Florencii pierścionek zaręczynowy, Elisa ucieka z przyjęcia. Damian wychodzi jej poszukać. Gdy odnajduje dziewczynę, całuje ją. Elisa jest wściekła, sądząc, że Damian uważa ją za łatwą zdobycz.


OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 24 - środa, 20.02.2013

Carmina próbuje przekonać Edmunda, by podmienił wyniki badań DNA Elisy.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 25 - czwartek, 21.02.2013

Florencia chce natychmiast opuścić hacjendę. Carmina grozi Palomie. Boi się, że Paloma powie Augustowi o jej romansie. Mówi też Elisie, że ma dosyć mieszkania z nią pod jednym dachem.Do Ermity przybywa Ingrid, matka Gaela.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 26 - czwartek, 21.02.2013

Gabino nachodzi Elisę. Próbuje ją sprowokować, oczerniając jej zmarłą matkę. Carmina proponuje Pablowi, że może pomóc mu zbliżyć się do Elisy. Augusto policzkuje córkę, sądząc że spędziła noc z Landuccim. Gdy poznaje prawdę, przeprasza ją.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 27 - piątek, 22.02.2013

Elisa podsłuchuje rozmowę Damiana z ojcem chrzestnym. Mężczyzna wyznaje, że jednym z powodów jego wyjazdu z miasta jest obawa, że mógłby się w niej zakochać. Paolo, popierany przez Carminę, dalej zabiega o względy Elisy.Damian prosi Lucia, by wrócił do pracy. Lupe odkrywa, że Gael zna Ingrid, ale nie wie, że to jego matka.

OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI odc. 28 - piątek, 22.02.2013

Gael wyznaje Damianowi, że kocha Elisę i jest o nią zazdrosny. Gabino mówi Carminie, że doskonale wie o jej romansie z Rosendem. Ich rozmowę podsłuchuje Blanca. Enrique próbuje pocieszyć Florencię po kłótni z narzeczonym i całuje ją. Sanrina jest świadkiem tego zdarzenia.

Chcesz wiedzieć więcej o telenoweli OTCHŁAŃ NAMIĘTNOŚCI? Polub nas na FACEBOOKU!ewydanie
tekst: Ag
OCEŃ ARTYKUŁ
ratingGlobalSmallocena: 10,0
11 głosów
Komentarze:   + Dodaj komentarz

ZA KULISAMI SERIALI

Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN

 • Na dobre i na złe odc. 563. Finał sezonu Na dobre i na złe - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 13 ostatni. Fryderyk i Marta będą razem? - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1926. Igor wyjedzie z Polski. To już koniec Na Wspólnej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1925. Smolny chce zabić Basię! - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 561. Hana wyjeżdża do Izraela - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 13. Hubert Sułecki aresztowany - ZWIASTUN finału sezonu
 • Na Wspólnej odc. 1924. Porwanie córki Igora - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1923. Wypadek Igora - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 13. Alicja nie straci Kuby - ZWIASTUN finału sezonu
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Karolina i Gabron zginą? - ZWIASTUN finału Miłości na bogato
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Marcela w łóżku z Nikodemem - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 10. Finał Miłości na bogato - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1922. Igor nie boi się Czechowskiego - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1921. Marta zostawia Pawła - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 12. Hubert zniknął, a Agata znów ma kłopoty - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1920. Marta przyłapuje Pawła z Kają - ZWIASTUN
 • Sama słodycz odcinek 11. Fryderyk nie pamięta nocy z Patrycją - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1919. Napad na Igora- ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 12. Basia zostawia Leona - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Janek zabawia się z dwiema panienkami - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 9. Michaela jest w ciąży - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 560. Latoszek odrzuca pomoc Leny - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1918. Romans Oli i Czerskiego kwitnie - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1917. Ola liczy na romans z Czerskim - ZWIASTUN
 • Prawo Agaty 5 sezon odcinek 11. Agata kontra Marek na sali sądowej - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1916. Ola spędza noc z Czerskim - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1915. Smolny wyżywa się na synu - ZWIASTUN
 • Lekarze 4 sezon odcinek 11. Jankowi grozi paraliż - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Monika grozi Marceli - ZWIASTUN
 • Miłość na bogato 2 sezon odcinek 8. Iza wścieka się na Przemka - ZWIASTUN
 • Na dobre i na złe odc. 559. Latoszek w depresji - ZWIASTUN
 • Na Wspólnej odc. 1914. Adam jest zazdrosny o Weronikę - ZWIASTUN

WYWIAD Z GWIAZDĄ

więcej więcej

ŚWIEŻE PLOTKISE.pl

więcejwięcej
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody MURATOR S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody MURATOR S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.